Clasificarea CAEN a fost actualizată
- Clasificare anterioară
- CAEN Rev. 2 (2008)
- Clasificare nouă
- CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · București, Sectorul 6, Prelungirea GHENCEA 143E, Parter, Camera 6, LOT 2
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
București, Sectorul 6, Prelungirea GHENCEA 143E, Parter, Camera 6, LOT 2
Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 307.492 RON | 307.492 RON | 177.661 RON | 110.141 RON | 7.166 RON | 1 |
| 2024 | 226.070 RON | 226.070 RON | 68.033 RON | 10.418 RON | 85.143 RON | 1 |
| 2023 | 166.358 RON | 172.675 RON | 87.024 RON | 28.635 RON | 171.353 RON | 1 |
| 2022 | 37.552 RON | 37.552 RON | −23.889 RON | 15.507 RON | 245.250 RON | 1 |
| 2021 | 35.060 RON | 35.060 RON | −32.393 RON | 2.268 RON | 208.121 RON | 1 |
| 2020 | 37.813 RON | 43.832 RON | −52.315 RON | 2.979 RON | 176.440 RON | 2 |
| 2019 | 35.882 RON | 37.186 RON | −35.932 RON | 10.492 RON | 131.638 RON | 1 |
| 2018 | 164.527 RON | 165.735 RON | −40.377 RON | 10.276 RON | 95.490 RON | 2 |
| 2017 | 28.207 RON | 28.207 RON | −1.643 RON | 28.087 RON | 72.924 RON | 2 |
| 2016 | – | 0 RON | 0 RON | 8.089 RON | 51.283 RON | – |
| 2015 | – | 0 RON | −1.085 RON | 8.089 RON | 51.283 RON | – |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | −2.754 RON | 8.089 RON | 50.198 RON | 1 |
| 2013 | 0 RON | 1 RON | −30.260 RON | 9.607 RON | 48.962 RON | 6 |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | −2.197 RON | 5.665 RON | 14.760 RON | – |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.525 RON | 13.443 RON | – |
| 2010 | – | – | −405 RON | 6.559 RON | 13.477 RON | – |
| 2009 | – | – | −1.117 RON | 6.619 RON | 13.132 RON | 1 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6831
Agenții imobiliare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7733
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8230
Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8299
Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 9609
Alte activități de servicii n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6831
Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6832
Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7733
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8230
Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8299
Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
CAEN Rev. 3 (2025)
Prima apariție în istoricul public disponibil.
ROSIM'S TRADING SRL a fost înregistrată cu CUI 12523704 și numărul ONRC J40/11177/1999 la adresa BUCUREȘTI, Sector 6, Str. PRELUNGIREA GHENCEA 143E, Parter, Camera 6, LOT 2.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 20:44 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026