A apărut o mențiune privind legislația insolvenței
Prima apariție în istoricul public disponibil.
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · MUREȘ, GREBENIȘU DE CÂMPIE, Str. PRINCIPALA 13/a, 4345
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
MUREȘ, GREBENIȘU DE CÂMPIE, Str. PRINCIPALA 13/a, 4345
34 înregistrări BPI identificate
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 414.045 RON | 737.113 RON | −1.630.453 RON | 1.975.224 RON | 2.658.446 RON | 2 |
| 2024 | 733.327 RON | 1.105.098 RON | −432.321 RON | 2.740.787 RON | 2.472.008 RON | 2 |
| 2023 | 654.067 RON | 778.814 RON | 17.712 RON | 3.064.510 RON | 2.259.490 RON | 2 |
| 2022 | 509.515 RON | 499.652 RON | −145.467 RON | 3.406.826 RON | 2.619.518 RON | 1 |
| 2021 | 318.340 RON | 462.502 RON | −200.108 RON | 3.060.824 RON | 2.126.774 RON | 1 |
| 2020 | 127.509 RON | 426.747 RON | 17.357 RON | 3.279.952 RON | 2.145.793 RON | 1 |
| 2019 | 318.843 RON | 426.384 RON | 9.648 RON | 2.979.480 RON | 1.860.268 RON | 2 |
| 2018 | 365.752 RON | 526.607 RON | 8.824 RON | 2.983.721 RON | 1.870.744 RON | 3 |
| 2017 | 542.118 RON | 582.104 RON | 1.076 RON | 2.807.397 RON | 1.818.886 RON | 5 |
| 2016 | 619.028 RON | 753.170 RON | 139.342 RON | 2.603.524 RON | 1.616.089 RON | 7 |
| 2015 | 1.210.832 RON | 1.282.134 RON | 235.675 RON | 2.739.403 RON | 1.890.333 RON | 6 |
| 2014 | 1.080.548 RON | 1.161.872 RON | 41.934 RON | 2.511.041 RON | 1.897.646 RON | 5 |
| 2013 | 812.282 RON | 1.252.271 RON | 44.741 RON | 2.350.144 RON | 1.778.572 RON | 8 |
| 2012 | 1.773.704 RON | 1.955.355 RON | 31.918 RON | 2.085.692 RON | 1.561.511 RON | 12 |
| 2011 | 917.642 RON | 1.438.270 RON | 16.044 RON | 2.106.653 RON | 1.614.390 RON | 10 |
| 2010 | 1.357.224 RON | 1.586.083 RON | −415.994 RON | 2.402.956 RON | 1.926.737 RON | 12 |
| 2009 | 1.109.887 RON | 1.887.882 RON | 3.064 RON | 2.546.495 RON | 1.601.087 RON | 12 |
Administrator
Administrator judiciar
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
Prima apariție în istoricul public disponibil.
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1061
Fabricarea produselor de morărit
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1073
Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1091
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4623
Comerț cu ridicata al animalelor vii
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4631
Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4633
Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8121
Activități generale de curățenie a clădirilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8122
Activități specializate de curățenie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8129
Alte activități de curățenie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0125
Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1061
Fabricarea produselor de morărit
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1073
Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1091
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4623
Comerț cu ridicata al animalelor vii
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4631
Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4633
Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8121
Activități generale de curățenie a clădirilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8122
Activități specializate de curățenie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8123
Alte activități de curățenie
CAEN Rev. 3 (2025)
GRUPLORENA SRL a fost înregistrată cu CUI 14313245 și numărul ONRC J26/838/2001 la adresa MUREȘ, GREBENIȘU DE CÂMPIE, Str. PRINCIPALA 13/a, 4345.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 18:23 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026