A apărut o mențiune privind legislația insolvenței
Prima apariție în istoricul public disponibil.
CAEN 0141
Creșterea bovinelor de lapte
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · TELEORMAN, FÂNTÂNELE, 0147371
Indicatori din bilanțul anual pentru 2024.
Localizare
TELEORMAN, FÂNTÂNELE, 0147371
68 înregistrări BPI identificate
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.016.146 RON | 1.455.062 RON | −928.569 RON | 68.173.738 RON | 71.160.908 RON | – |
| 2023 | 1.701.305 RON | 1.801.305 RON | −544.168 RON | 68.466.353 RON | 70.524.953 RON | – |
| 2022 | 2.099.433 RON | 3.430.930 RON | −1.237.730 RON | 66.780.931 RON | 68.295.362 RON | 22 |
| 2021 | 1.685.429 RON | 1.814.468 RON | −1.625.848 RON | 66.239.308 RON | 68.026.277 RON | – |
| 2020 | 1.945.424 RON | 2.556.200 RON | −907.211 RON | 79.509.565 RON | 79.641.086 RON | 26 |
| 2019 | 1.916.693 RON | 2.787.873 RON | −1.238.765 RON | 77.881.958 RON | 77.106.268 RON | 28 |
| 2018 | 2.132.749 RON | 3.650.384 RON | −2.379.488 RON | 75.559.085 RON | 74.004.754 RON | 32 |
| 2017 | 7.101.031 RON | 8.335.142 RON | −4.242.150 RON | 75.452.518 RON | 71.058.575 RON | 41 |
| 2016 | 6.272.031 RON | 9.334.114 RON | −5.519.567 RON | 70.380.132 RON | 63.186.501 RON | 65 |
| 2015 | 10.199.164 RON | 12.406.186 RON | −7.576.932 RON | 73.701.696 RON | 60.753.088 RON | 83 |
| 2014 | 7.663.111 RON | 12.156.364 RON | −4.589.799 RON | 75.085.161 RON | 54.428.260 RON | 91 |
| 2013 | 7.647.144 RON | 14.782.544 RON | −1.720.509 RON | 72.289.199 RON | 46.729.486 RON | 92 |
| 2012 | 8.085.306 RON | 11.817.711 RON | −2.364.692 RON | 72.381.765 RON | 44.862.590 RON | 88 |
| 2011 | 13.230.498 RON | 13.483.698 RON | −909.006 RON | 65.241.648 RON | 34.981.586 RON | 80 |
| 2010 | 7.394.720 RON | 14.412.528 RON | 19.919 RON | 59.379.020 RON | 29.735.061 RON | 80 |
| 2009 | 5.278.821 RON | 9.595.512 RON | 216.077 RON | 47.316.921 RON | 19.299.460 RON | 68 |
Administrator
Administrator judiciar provizoriu
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
Prima apariție în istoricul public disponibil.
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0141
Creșterea bovinelor de lapte
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0162
Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0163
Activități după recoltare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0164
Pregătirea semințelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1091
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3700
Colectarea și epurarea apelor uzate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4511
Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4531
Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4532
Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4611
Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4623
Comerț cu ridicata al animalelor vii
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4676
Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4677
Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0141
Creșterea bovinelor de lapte
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0142
Creșterea altor bovine
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0148
Creșterea altor animale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0162
Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0163
Activități după recoltare și pregătirea semințelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1091
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1092
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4611
Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4623
Comerț cu ridicata al animalelor vii
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
INTER FERM SRL a fost înregistrată cu CUI 15501484 și numărul ONRC J34/258/2003 la adresa TELEORMAN, FÂNTÂNELE, 0147371.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 20:15 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026