Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J13/1839/2006
- Număr nou
- J2006001839137
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · CONSTANȚA, CIOCÂRLIA, SOLA 62, PARCELA A327/26/1, LOT 1/1
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
CONSTANȚA, CIOCÂRLIA, SOLA 62, PARCELA A327/26/1, LOT 1/1
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.361.635 RON | 6.346.070 RON | 2.045.745 RON | 23.118.647 RON | 1.564.702 RON | 4 |
| 2024 | 3.698.427 RON | 5.988.582 RON | 1.834.303 RON | 20.930.723 RON | 1.412.382 RON | 3 |
| 2023 | 2.174.379 RON | 5.378.237 RON | 1.859.341 RON | 19.729.044 RON | 1.008.557 RON | 4 |
| 2022 | 3.815.735 RON | 6.029.287 RON | 2.563.695 RON | 18.454.853 RON | 993.556 RON | 4 |
| 2021 | 3.531.763 RON | 5.659.299 RON | 2.448.427 RON | 15.681.698 RON | 1.379.993 RON | 4 |
| 2020 | 2.151.047 RON | 2.770.668 RON | 279.940 RON | 13.499.698 RON | 1.479.542 RON | 3 |
| 2019 | 4.005.017 RON | 5.399.541 RON | 1.201.327 RON | 13.745.893 RON | 1.962.094 RON | 6 |
| 2018 | 4.335.262 RON | 6.613.566 RON | 2.221.579 RON | 13.297.078 RON | 2.691.994 RON | 6 |
| 2017 | 4.971.685 RON | 5.461.497 RON | 1.336.927 RON | 11.313.634 RON | 2.901.707 RON | 7 |
| 2016 | 5.154.393 RON | 5.229.419 RON | 1.552.603 RON | 10.470.880 RON | 3.395.880 RON | 6 |
| 2015 | 3.979.571 RON | 4.788.032 RON | 859.223 RON | 8.228.217 RON | 2.706.107 RON | 5 |
| 2014 | 3.504.667 RON | 4.086.329 RON | 1.164.725 RON | 7.664.659 RON | 3.116.915 RON | 4 |
| 2013 | 3.902.923 RON | 3.698.975 RON | 1.205.054 RON | 6.505.452 RON | 3.078.643 RON | 4 |
| 2012 | 3.237.809 RON | 3.414.987 RON | 1.085.374 RON | 5.274.598 RON | 3.003.245 RON | 6 |
| 2011 | 2.585.128 RON | 3.163.299 RON | 863.921 RON | 4.328.360 RON | 3.142.381 RON | 4 |
| 2010 | 1.622.778 RON | 1.981.015 RON | 294.088 RON | 3.199.671 RON | 2.883.152 RON | 3 |
| 2009 | 1.567.569 RON | 1.472.483 RON | 60.178 RON | 2.205.529 RON | 2.182.876 RON | 4 |
Administrator
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0162
Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0163
Activități după recoltare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0164
Pregătirea semințelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4611
Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7731
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8130
Activități de întreținere peisagistică
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0162
Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0163
Activități după recoltare și pregătirea semințelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4611
Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7731
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8130
Activități de întreținere peisagistică
CAEN Rev. 3 (2025)
AGRIMARC PROD SRL a fost înregistrată cu CUI 16674548 și numărul ONRC J13/1839/2006 la adresa BUCUREȘTI, Sector 2, Str. Teiul Doamnei 14, bl. 8, sc. B, Etaj 3, Apartament 42, 023589.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 19:43 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026