Clasificarea CAEN a fost actualizată
- Clasificare anterioară
- CAEN Rev. 2 (2008)
- Clasificare nouă
- CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1611
Tăierea și rindeluirea lemnului
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · BUZĂU, NEHOIU, Str. MIHAIL SADOVEANU 18, 125100
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
BUZĂU, NEHOIU, Str. MIHAIL SADOVEANU 18, 125100
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.618.293 RON | 1.802.534 RON | −432.562 RON | 3.671.323 RON | 1.751.536 RON | 7 |
| 2024 | 2.423.129 RON | 2.451.128 RON | −585.013 RON | 4.186.058 RON | 1.832.270 RON | 12 |
| 2023 | 3.040.503 RON | 3.456.926 RON | 26.391 RON | 4.824.204 RON | 1.846.490 RON | 17 |
| 2022 | 5.204.793 RON | 5.978.442 RON | 56.593 RON | 8.336.722 RON | 1.550.639 RON | 34 |
| 2021 | 4.217.221 RON | 4.736.712 RON | 56.184 RON | 8.089.298 RON | 1.322.471 RON | 34 |
| 2020 | 4.319.937 RON | 4.862.237 RON | 33.969 RON | 9.144.176 RON | 1.469.192 RON | 35 |
| 2019 | 4.510.356 RON | 5.216.570 RON | 23.189 RON | 12.276.878 RON | 4.299.075 RON | 38 |
| 2018 | 4.635.779 RON | 5.161.118 RON | 29.818 RON | 13.024.229 RON | 5.004.519 RON | 39 |
| 2017 | 6.201.465 RON | 6.882.653 RON | 54.568 RON | 12.906.078 RON | 4.801.234 RON | – |
| 2016 | 7.492.006 RON | 7.438.824 RON | 57.661 RON | 13.943.243 RON | 5.892.967 RON | 55 |
| 2015 | 8.390.536 RON | 7.960.084 RON | 25.496 RON | 12.138.723 RON | 4.146.108 RON | 58 |
| 2014 | 7.890.327 RON | 7.625.642 RON | 16.090 RON | 11.423.973 RON | 3.456.854 RON | 54 |
| 2013 | 9.140.732 RON | 8.274.643 RON | 11.955 RON | 13.221.131 RON | 5.119.310 RON | 64 |
| 2012 | 7.888.988 RON | 7.354.001 RON | 10.666 RON | 13.750.373 RON | 5.602.614 RON | 68 |
| 2011 | 8.175.511 RON | 7.683.467 RON | 101.480 RON | 13.814.845 RON | 5.677.481 RON | 77 |
| 2010 | 5.689.956 RON | 5.578.531 RON | 8.848 RON | 14.407.302 RON | 6.371.418 RON | 79 |
| 2009 | 6.059.156 RON | 8.796.876 RON | 120.348 RON | 14.095.287 RON | 6.215.752 RON | 108 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 0141
Creșterea bovinelor de lapte
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0142
Creșterea altor bovine
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1610
Tăierea și rindeluirea lemnului
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3511
Producția de energie electrică
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4673
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0141
Creșterea bovinelor de lapte
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0142
Creșterea altor bovine
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1611
Tăierea și rindeluirea lemnului
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1612
Prelucrarea și finisarea lemnului
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3511
Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3512
Producția de energie electrică din resurse regenerabile
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4221
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
PRODFOR SRL a fost înregistrată cu CUI 16737590 și numărul ONRC J10/846/2004 la adresa BUZĂU, NEHOIU, Str. MIHAIL SADOVEANU 18, 125100.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 18:04 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026