PRO INVEST MANAGEMENT & DEVELOPMENT SRL
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea M
- Diviziunea 68
- Grupa 681
- Clasa 6812
Sediu social · București, Sectorul 4, VERZIȘORI 6, bl. D, Apartament B 118, 40301
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
Sediu social
București, Sectorul 4, VERZIȘORI 6, bl. D, Apartament B 118, 40301
Date juridice și fiscale
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înregistrării
- 28.09.2004
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal
- Administrația Sector 4 a Finanțelor Publice
- Ultima verificare ANAF
- 10.10.2026, 21:55
- Domiciliu fiscal
- București, Sectorul 4, Str. Verzișori 6, 040301
Dosare în instanță
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)- Dosare identificate
- 1 dosar asociat firmei
Bilanțuri publice
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | 0 RON | −137.639 RON | 6.321.997 RON | 2.664.313 RON | 1 |
| 2024 | 164.129 RON | 164.129 RON | −315.188 RON | 6.388.777 RON | 2.594.278 RON | 1 |
| 2023 | 326.307 RON | 515.623 RON | 112.210 RON | 6.686.194 RON | 2.576.506 RON | 1 |
| 2022 | 295.817 RON | 316.695 RON | 73.355 RON | 6.752.575 RON | 2.755.098 RON | 1 |
| 2021 | 184.134 RON | 434.134 RON | −254.598 RON | 6.021.227 RON | 2.097.105 RON | 4 |
| 2020 | 109.333 RON | 109.333 RON | −117.847 RON | 5.223.801 RON | 1.354.199 RON | 5 |
| 2019 | 109.200 RON | 109.200 RON | −79.712 RON | 5.331.042 RON | 1.311.843 RON | 5 |
| 2018 | – | 3.647.925 RON | 2.312.780 RON | 5.425.824 RON | 1.297.843 RON | 1 |
| 2017 | 52.717 RON | 52.717 RON | −200.334 RON | 5.036.787 RON | 1.054.134 RON | – |
| 2016 | 81.367 RON | 81.367 RON | −126.665 RON | 2.997.834 RON | 982.205 RON | – |
| 2015 | 64.271 RON | 65.521 RON | −97.188 RON | 3.068.951 RON | 926.656 RON | – |
| 2014 | 5.726 RON | 404.674 RON | 75.634 RON | 2.744.067 RON | 527.408 RON | – |
| 2013 | 19.246 RON | 19.254 RON | −94.963 RON | 2.680.731 RON | 552.081 RON | – |
| 2012 | 0 RON | 11 RON | −76.287 RON | 2.731.872 RON | 508.259 RON | – |
| 2011 | 0 RON | 385.039 RON | −192.667 RON | 2.911.162 RON | 536.207 RON | – |
| 2010 | 57.789 RON | 60.168 RON | −178.512 RON | 3.000.260 RON | 1.650.666 RON | – |
| 2009 | 407.156 RON | 407.320 RON | 124.893 RON | 3.407.117 RON | 1.876.532 RON | – |
Reprezentanți
Administrator
Telefoane
Istoric public
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
- 09.10.2026–prezentANAF09.10.2026–prezent ANAF
- 06.05–02.09.2026ONRC06.05–02.09.2026 ONRC
A avut sediul social expirat
- 30.09.2004–11.06.2026ANAF30.09.2004–11.06.2026 ANAF
Firma a fost plătitoare de TVA
- 01.01.2024–11.06.2026ANAF01.01.2024–11.06.2026 ANAF
Firma a aplicat TVA la încasare
- 06.10.2025ONRC06.10.2025 ONRC
Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J40/15545/2004
- Număr nou
- J2004015545404
- 06.10.2025ONRC06.10.2025 ONRC
Clasificarea CAEN a fost actualizată
- Clasificare anterioară
- CAEN Rev. 2 (2008)
- Clasificare nouă
- CAEN Rev. 3 (2025)
- 06.10.2025ONRC06.10.2025 ONRC
Activitățile CAEN autorizate s-au schimbat
- Coduri anterioare
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea F
- Diviziunea 41
- Grupa 411
- Clasa 4110
CAEN 4611
Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 461
- Clasa 4611
CAEN 4612
Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 461
- Clasa 4612
CAEN 4613
Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 461
- Clasa 4613
CAEN 4614
Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 461
- Clasa 4614
CAEN 4615
Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 461
- Clasa 4615
CAEN 4616
Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 461
- Clasa 4616
CAEN 4617
Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 461
- Clasa 4617
CAEN 4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 461
- Clasa 4618
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 461
- Clasa 4619
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea L
- Diviziunea 68
- Grupa 681
- Clasa 6810
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea L
- Diviziunea 68
- Grupa 682
- Clasa 6820
CAEN 6831
Agenții imobiliare
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea L
- Diviziunea 68
- Grupa 683
- Clasa 6831
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea L
- Diviziunea 68
- Grupa 683
- Clasa 6832
- Coduri noi
CAEN 4611
Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 461
- Clasa 4611
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 461
- Clasa 4619
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea M
- Diviziunea 68
- Grupa 681
- Clasa 6811
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea M
- Diviziunea 68
- Grupa 681
- Clasa 6812
CAEN 6820
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea M
- Diviziunea 68
- Grupa 682
- Clasa 6820
CAEN 6831
Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea M
- Diviziunea 68
- Grupa 683
- Clasa 6831
CAEN 6832
Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea M
- Diviziunea 68
- Grupa 683
- Clasa 6832
- 09.12.2021–09.02.2022ONRC09.12.2021–09.02.2022 ONRC
A avut sediul social expirat
- 09.02.2022ONRC09.02.2022 ONRC
Sediul social s-a schimbat
- Adresă anterioară
- BUCUREȘTI, Sector 4, IZVORUL CRIȘULUI 4, bl. A15, sc. 2, Etaj 2, Apartament 24, 40894, CAM 2
- Adresă nouă
- BUCUREȘTI, Sector 4, VERZIȘORI 6, bl. D, Apartament B 118, 40301
- 08.12.2020–08.02.2021ONRC08.12.2020–08.02.2021 ONRC
A avut sediul social expirat
- 08.02.2021ONRC08.02.2021 ONRC
Sediul social s-a schimbat
- Adresă anterioară
- BUCUREȘTI, Sector 4, OLTENIȚEI 105A, bl. C1, Etaj 2, Birou A, 41303, CAMERA A2
- Adresă nouă
- BUCUREȘTI, Sector 4, IZVORUL CRIȘULUI 4, bl. A15, sc. 2, Etaj 2, Apartament 24, 40894, CAM 2
- 20.11.2019–03.02.2020ONRC20.11.2019–03.02.2020 ONRC
A avut sediul social expirat
- 03.02.2020ONRC03.02.2020 ONRC
Sediul social s-a schimbat
- Adresă anterioară
- BUCUREȘTI, Sector 4, OLTENIȚEI 105A, bl. C1, Etaj 2, Birou B, 41303, CAMERA A2
- Adresă nouă
- BUCUREȘTI, Sector 4, OLTENIȚEI 105A, bl. C1, Etaj 2, Birou A, 41303, CAMERA A2
- 01.11.2018ONRC01.11.2018 ONRC
Sediul social s-a schimbat
- Adresă anterioară
- BUCUREȘTI, Sector 4, B-dul UNIRII 19, bl. 4B, sc. 2, Etaj 6, Apartament 44, cam. 2
- Adresă nouă
- BUCUREȘTI, Sector 4, OLTENIȚEI 105A, bl. C1, Etaj 2, Birou B, 41303, CAMERA A2
- 16.11.2015–02.05.2016ONRC16.11.2015–02.05.2016 ONRC
A avut sediul social expirat
- 31.10.2014ONRC31.10.2014 ONRC
Sediul nu mai figurează ca expirat
- 28.09.2004ONRC28.09.2004 ONRC
Compania a fost înființată
PRO INVEST MANAGEMENT & DEVELOPMENT SRL a fost înregistrată cu CUI 16795680 și numărul ONRC J40/15545/2004 la adresa BUCUREȘTI, Sector 4, B-dul UNIRII 19, bl. 4B, sc. 2, Etaj 6, Apartament 44, cam. 2.
Verifică facturile pe datele actuale ale partenerilor
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 21:55 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026