Sediu secundar
YUL EURO TRANS SRL - SEDIU SECUNDAR
CUI 27366373
CONSTANȚA, PANTELIMON, CARIERA EXTRAVILAN
- Cifră de afaceri
- –
- Salariați
- –
- Înființat
- 2010
- Ultimul bilanț anual
- Bilanț indisponibil
CAEN 0811
Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · CONSTANȚA, ELIBERĂRII 52, bl. C1, Etaj 1, Apartament 1, 900233, LOT 1
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
CONSTANȚA, ELIBERĂRII 52, bl. C1, Etaj 1, Apartament 1, 900233, LOT 1
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.077.779 RON | 48.206.426 RON | 7.242.678 RON | 48.266.918 RON | 9.887.306 RON | 72 |
| 2024 | 49.872.144 RON | 50.643.911 RON | 15.360.103 RON | 47.343.226 RON | 10.779.723 RON | 73 |
| 2023 | 49.469.384 RON | 50.089.820 RON | 14.314.394 RON | 39.082.480 RON | 8.004.314 RON | 71 |
| 2022 | 51.381.386 RON | 52.595.176 RON | 17.868.388 RON | 38.023.363 RON | 6.890.265 RON | 64 |
| 2021 | 35.245.649 RON | 34.964.746 RON | 10.683.371 RON | 26.121.322 RON | 5.367.718 RON | 63 |
| 2020 | 25.572.114 RON | 26.176.743 RON | 8.369.417 RON | 17.948.452 RON | 4.848.748 RON | 56 |
| 2019 | 20.554.327 RON | 20.882.420 RON | 5.615.542 RON | 12.523.287 RON | 3.259.234 RON | 40 |
| 2018 | 12.250.436 RON | 12.684.632 RON | 2.484.706 RON | 10.524.140 RON | 4.744.571 RON | 40 |
| 2017 | 10.716.311 RON | 11.044.893 RON | 2.090.022 RON | 6.289.928 RON | 2.644.799 RON | 49 |
| 2016 | 11.954.506 RON | 12.405.745 RON | 2.778.285 RON | 5.712.149 RON | 1.618.643 RON | 44 |
| 2015 | 12.514.982 RON | 12.745.407 RON | 3.348.200 RON | 6.335.347 RON | 1.223.545 RON | 52 |
| 2014 | 5.504.171 RON | 5.500.970 RON | 614.679 RON | 3.683.626 RON | 1.917.237 RON | 43 |
| 2013 | 5.459.846 RON | 5.412.943 RON | 971.956 RON | 2.860.909 RON | 1.703.763 RON | 30 |
| 2012 | 6.912.458 RON | 6.935.227 RON | 249.872 RON | 2.909.976 RON | 2.724.786 RON | 24 |
| 2011 | 3.143.850 RON | 3.370.526 RON | 586.275 RON | 2.093.354 RON | 2.158.627 RON | 19 |
| 2010 | 730.722 RON | 765.499 RON | −37.937 RON | 1.046.279 RON | 1.697.236 RON | 25 |
| 2009 | 509.611 RON | 620.974 RON | −142.944 RON | 288.630 RON | 902.660 RON | 15 |
Administrator
Structură teritorială
Fiecare sediu are profil separat, cu propriul CUI și propriile date publice.
Sediu secundar
CUI 27366373
CONSTANȚA, PANTELIMON, CARIERA EXTRAVILAN
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 0811
Revizia nu este precizată.
Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0812
Revizia nu este precizată.
Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0899
Revizia nu este precizată.
Alte activități extractive n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2370
Revizia nu este precizată.
Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4100
Revizia nu este precizată.
Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
CAEN 1998
Captarea, tratarea și distribuția apei
CAEN Rev. 1 (2003)
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Revizia nu este precizată.
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6811
Revizia nu este precizată.
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
Revizia nu este precizată.
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0811
Revizia nu este precizată.
Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0812
Revizia nu este precizată.
Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0899
Revizia nu este precizată.
Alte activități extractive n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2370
Revizia nu este precizată.
Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4100
Revizia nu este precizată.
Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
CAEN 1998
Captarea, tratarea și distribuția apei
CAEN Rev. 1 (2003)
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Revizia nu este precizată.
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5611
Revizia nu este precizată.
Restaurante
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5612
Revizia nu este precizată.
Activități ale unităților mobile de alimentație
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5621
Revizia nu este precizată.
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5622
Revizia nu este precizată.
Alte servicii de alimentație n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5630
Revizia nu este precizată.
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6811
Revizia nu este precizată.
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
Revizia nu este precizată.
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
YUL EURO TRANS SRL a fost înregistrată cu CUI 16798139 și numărul ONRC J13/7657/2004 la adresa CONSTANȚA, Str. VERDE 64, Camera 1.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 30.10.2026, 20:19 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026