EVENTIVUS-CRAFT S.R.L.
CAEN 8230
Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea N
- Diviziunea 82
- Grupa 823
- Clasa 8230
Sediu social · CLUJ, POPEȘTI, 210, 407058
Indicatori din bilanțul anual pentru 2024.
Localizare
Sediu social
CLUJ, POPEȘTI, 210, 407058
- Județ
- CLUJ
- Localitate
- POPEȘTI
- Cod poștal
- 407058
Date juridice și fiscale
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înregistrării
- 08.10.2004
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Data radierii
- 16.07.2026
- Organ fiscal
- Administrația Județeană a Finanțelor Publice Cluj
- Ultima verificare ANAF
- 23.09.2026, 18:05
- Domiciliu fiscal
- CLUJ, POPEȘTI, POPEȘTI 210, 407058
Buletinul Procedurilor de Insolvență
86 înregistrări BPI identificate
- Dosare distincte
- 1
- Cea mai recentă înregistrare
- 15.07.2026
Dosare în instanță
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)- Dosare identificate
- 2 dosare asociate firmei
Bilanțuri publice
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | – | 0 RON | −4.034 RON | 6.654 RON | 243.750 RON | – |
| 2023 | – | 0 RON | −16.620 RON | 93.964 RON | 208.771 RON | – |
| 2022 | – | 0 RON | −1.950 RON | 112.473 RON | 210.660 RON | – |
| 2021 | – | 0 RON | −131.534 RON | 115.746 RON | 211.983 RON | – |
| 2020 | 20.776 RON | 20.780 RON | −239.827 RON | 118.606 RON | 177.334 RON | – |
| 2019 | 508.795 RON | 508.796 RON | 205.140 RON | 251.203 RON | 47.470 RON | 2 |
| 2018 | 351.319 RON | 351.320 RON | 13.957 RON | 95.184 RON | 36.298 RON | 2 |
| 2017 | 93.600 RON | 93.615 RON | 44.479 RON | 56.778 RON | 11.849 RON | – |
| 2016 | 87.788 RON | 87.797 RON | 75.750 RON | 77.284 RON | 1.334 RON | – |
| 2015 | – | 0 RON | 0 RON | 200 RON | 0 RON | – |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 200 RON | 0 RON | – |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 200 RON | 0 RON | – |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 200 RON | 0 RON | – |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 200 RON | 0 RON | – |
Reprezentanți
Administrator
Lichidator judiciar provizoriu
Telefoane
Istoric public
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
- 18.03.2025–02.09.2026ONRC18.03.2025–02.09.2026 ONRC
- 16.07.2026ANAF și ONRC16.07.2026 ANAF și ONRC
Compania a fost radiată
- 02.06.2025ONRC02.06.2025 ONRC
Compania a intrat în faliment
- 18.03.2025ONRC18.03.2025 ONRC
Compania a intrat în insolvență
- 08.02.2021–07.08.2024ANAF08.02.2021–07.08.2024 ANAF
Firma a fost plătitoare de TVA
- 08.02.2021–07.08.2024ANAF08.02.2021–07.08.2024 ANAF
Firma a aplicat TVA la încasare
- 09.12.2021ONRC09.12.2021 ONRC
Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J27/1379/2004
- Număr nou
- J12/637/2018
- 09.12.2021ONRC09.12.2021 ONRC
Sediul social s-a schimbat
- Adresă anterioară
- NEAMȚ, SĂVINEȘTI, Str. COLONIEI 85-86
- Adresă nouă
- CLUJ, POPEȘTI, 210, 407058
- 09.12.2021ONRC09.12.2021 ONRC
Compania figurează din nou ca activă
- 01.11.2018ONRC01.11.2018 ONRC
Sediul social s-a schimbat
- Adresă anterioară
- Sat Savinesti, Comuna Savinesti, Str. COLONIEI 85-86, Jude¿ Neamt
- Adresă nouă
- NEAMȚ, SĂVINEȘTI, Str. COLONIEI 85-86
- 31.07.2018ONRC31.07.2018 ONRC
Sediul social s-a schimbat
- Adresă anterioară
- NEAMȚ, SĂVINEȘTI, Str. COLONIEI 85-86
- Adresă nouă
- Sat Savinesti, Comuna Savinesti, Str. COLONIEI 85-86, Jude¿ Neamt
- 30.04.2018ONRC30.04.2018 ONRC
Denumirea firmei s-a schimbat
- Denumire anterioară
- ECO ZEN SRL
- Denumire nouă
- EVENTIVUS-CRAFT S.R.L.
- 30.04.2018ONRC30.04.2018 ONRC
Compania a fost radiată
- 13.10.2004–31.10.2010ANAF13.10.2004–31.10.2010 ANAF
Firma a fost plătitoare de TVA
- 08.10.2004ONRC08.10.2004 ONRC
Compania a fost înființată
ECO ZEN SRL a fost înregistrată cu CUI 16831405 și numărul ONRC J27/1379/2004 la adresa NEAMȚ, SĂVINEȘTI, Str. COLONIEI 85-86.
Verifică facturile pe datele actuale ale partenerilor
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 23.09.2026, 18:05 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026