Clasificarea CAEN a fost actualizată
- Clasificare anterioară
- CAEN Rev. 2 (2008)
- Clasificare nouă
- CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4755
Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · HUNEDOARA, PETROȘANI, Piața VICTORIEI, 0
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
HUNEDOARA, PETROȘANI, Piața VICTORIEI, 0
75 înregistrări BPI identificate
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.505.996 RON | 1.522.028 RON | −365.767 RON | 1.413.348 RON | 4.067.801 RON | 9 |
| 2024 | 2.403.586 RON | 2.538.011 RON | −1.258.713 RON | 1.772.018 RON | 4.060.704 RON | 14 |
| 2023 | 3.963.796 RON | 4.020.416 RON | −1.166.061 RON | 4.559.345 RON | 5.589.318 RON | 17 |
| 2022 | 5.890.167 RON | 6.399.724 RON | 30.137 RON | 5.844.907 RON | 5.508.248 RON | 19 |
| 2021 | 5.626.613 RON | 5.670.441 RON | 170.433 RON | 3.935.903 RON | 3.629.382 RON | 19 |
| 2020 | 4.619.153 RON | 4.675.110 RON | 314.225 RON | 3.240.563 RON | 2.197.947 RON | 15 |
| 2019 | 4.421.992 RON | 4.440.279 RON | 300.619 RON | 2.607.153 RON | 1.478.771 RON | 18 |
| 2018 | 4.688.916 RON | 4.724.578 RON | 271.109 RON | 2.620.758 RON | 1.634.395 RON | 16 |
| 2017 | 3.761.416 RON | 3.765.973 RON | 339.388 RON | 2.682.475 RON | 1.967.221 RON | 14 |
| 2016 | 2.769.712 RON | 2.793.961 RON | 106.395 RON | 2.326.310 RON | 1.950.444 RON | 13 |
| 2015 | 2.363.189 RON | 2.369.331 RON | 7.749 RON | 2.395.123 RON | 2.125.652 RON | 13 |
| 2014 | 2.711.718 RON | 2.726.766 RON | 5.149 RON | 2.189.727 RON | 1.928.005 RON | 16 |
| 2013 | 2.865.598 RON | 2.868.831 RON | 28.035 RON | 2.300.289 RON | 2.043.716 RON | 17 |
| 2012 | 1.948.333 RON | 2.056.289 RON | 13.685 RON | 2.003.045 RON | 1.774.507 RON | 11 |
| 2011 | 2.393.526 RON | 2.420.539 RON | −98.596 RON | 2.455.849 RON | 2.240.996 RON | 12 |
| 2010 | 2.221.407 RON | 2.233.445 RON | 13.850 RON | 1.687.904 RON | 1.374.455 RON | 8 |
| 2009 | 2.805.244 RON | 2.830.446 RON | 10.137 RON | 1.686.550 RON | 1.386.951 RON | 10 |
Administrator special
Administrator judiciar provizoriu
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4673
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4674
Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4751
Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4753
Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4759
Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4771
Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4772
Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4791
Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4942
Servicii de mutare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5610
Restaurante
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8230
Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 9329
Alte activități recreative și distractive n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4751
Comerț cu amănuntul al textilelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4753
Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4755
Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4771
Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4772
Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5611
Restaurante
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9329
Alte activități recreative și distractive n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
Prima apariție în istoricul public disponibil.
STAR ASCEND TRADING SRL a fost înregistrată cu CUI 17103647 și numărul ONRC J20/26/2005 la adresa HUNEDOARA, PETROȘANI, Piața VICTORIEI, 0.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 03.11.2026, 20:57 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026