Sediu secundar
EUROPEAN LOGISTICS (PUNCT DE LUCRU)
CUI 53237998
ARAD, Drumul DN 7B KM 0+633, 315500
- Cifră de afaceri
- –
- Salariați
- –
- Înființat
- 2026
- Ultimul bilanț anual
- Bilanț indisponibil
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · ARGEȘ, BASCOV, Str. SERELOR 23, 70000
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
ARGEȘ, BASCOV, Str. SERELOR 23, 70000
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 152.593.149 RON | 159.459.714 RON | −6.543.844 RON | 72.416.299 RON | 41.592.721 RON | 283 |
| 2024 | 177.335.700 RON | 183.536.941 RON | −8.588.647 RON | 102.851.927 RON | 64.791.803 RON | 356 |
| 2023 | 188.217.512 RON | 194.753.586 RON | −3.641.751 RON | 116.337.976 RON | 69.474.705 RON | 368 |
| 2022 | 171.087.496 RON | 175.977.838 RON | 3.230.338 RON | 107.030.520 RON | 65.651.218 RON | 329 |
| 2021 | 121.115.572 RON | 126.485.695 RON | 10.320.722 RON | 75.618.034 RON | 30.778.126 RON | 267 |
| 2020 | 93.280.341 RON | 107.567.028 RON | 12.167.407 RON | 53.379.685 RON | 18.633.935 RON | 226 |
| 2019 | 96.067.271 RON | 117.083.761 RON | 7.427.531 RON | 55.823.422 RON | 32.477.693 RON | 233 |
| 2018 | 90.636.444 RON | 102.114.502 RON | 225.685 RON | 73.613.392 RON | 58.067.451 RON | 233 |
| 2017 | 85.450.084 RON | 93.708.967 RON | 1.224.308 RON | 87.198.036 RON | 69.742.244 RON | 228 |
| 2016 | 77.640.141 RON | 89.222.493 RON | 6.267.115 RON | 84.800.468 RON | 69.527.423 RON | 226 |
| 2015 | 64.598.073 RON | 68.277.257 RON | 5.249.727 RON | 59.661.892 RON | 47.671.194 RON | 166 |
| 2014 | 57.483.591 RON | 58.731.538 RON | 1.604.246 RON | 43.008.898 RON | 36.408.856 RON | 184 |
| 2013 | 48.127.319 RON | 50.163.112 RON | 2.701.228 RON | 40.213.267 RON | 34.524.627 RON | 171 |
| 2012 | 37.404.863 RON | 39.594.380 RON | 891.046 RON | 34.858.512 RON | 31.871.101 RON | 138 |
| 2011 | 29.273.421 RON | 32.027.948 RON | 431.571 RON | 22.455.924 RON | 20.336.608 RON | 114 |
| 2010 | 22.861.731 RON | 24.477.765 RON | 595.058 RON | 21.793.810 RON | 20.631.304 RON | 98 |
| 2009 | 16.890.207 RON | 17.845.327 RON | 622.344 RON | 17.763.075 RON | 17.143.963 RON | 80 |
Administrator
Administrator
Administrator
Structură teritorială
Fiecare sediu are profil separat, cu propriul CUI și propriile date publice.
Sediu secundar
CUI 53237998
ARAD, Drumul DN 7B KM 0+633, 315500
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4942
Servicii de mutare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7712
Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4942
Servicii de mutare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7712
Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
CAEN Rev. 3 (2025)
EUROPEAN LOGISTICS SRL a fost înregistrată cu CUI 17650750 și numărul ONRC J03/982/2006 la adresa ARGEȘ, BASCOV, Str. SERELOR 23, 70000.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 20:26 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026