Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J34/28/2006
- Număr nou
- J2006000028349
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · TELEORMAN, CĂLINEȘTI, 147055, Tarla 120, Parcela 1
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
TELEORMAN, CĂLINEȘTI, 147055, Tarla 120, Parcela 1
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.863.618 RON | 3.200.520 RON | 14.084 RON | 3.880.298 RON | 2.580.211 RON | 0 |
| 2024 | 1.120.021 RON | 1.793.718 RON | −384.178 RON | 2.532.805 RON | 1.137.341 RON | 0 |
| 2023 | 2.557.318 RON | 2.728.102 RON | −92.825 RON | 6.447.724 RON | 4.225.531 RON | 1 |
| 2022 | 3.040.617 RON | 3.354.050 RON | 830.414 RON | 4.812.482 RON | 2.501.661 RON | 1 |
| 2021 | 1.953.494 RON | 1.703.409 RON | −265.422 RON | 2.682.779 RON | 1.207.227 RON | 1 |
| 2020 | 1.371.335 RON | 1.864.986 RON | −161.872 RON | 2.415.842 RON | 663.132 RON | 1 |
| 2019 | 1.178.837 RON | 2.092.169 RON | 574.924 RON | 2.129.932 RON | 459.924 RON | 1 |
| 2018 | 1.052.607 RON | 896.159 RON | −910.550 RON | 1.669.745 RON | 571.457 RON | 2 |
| 2017 | 905.391 RON | 1.965.384 RON | 853.755 RON | 2.983.370 RON | 529.454 RON | 2 |
| 2016 | 563.130 RON | 1.042.166 RON | 35.122 RON | 2.513.352 RON | 783.859 RON | 1 |
| 2015 | 303.338 RON | 978.891 RON | −65.455 RON | 2.634.781 RON | 792.868 RON | 1 |
| 2014 | 522.778 RON | 651.420 RON | 338.306 RON | 3.016.899 RON | 961.989 RON | 1 |
| 2013 | 273.917 RON | 1.249.411 RON | 425.264 RON | 4.204.131 RON | 2.339.985 RON | 1 |
| 2012 | 208.051 RON | 897.238 RON | 1.439 RON | 924.227 RON | 502.400 RON | – |
| 2011 | 321.919 RON | 810.482 RON | 97.596 RON | 1.308.971 RON | 888.583 RON | – |
| 2010 | 423.934 RON | 327.112 RON | 7.521 RON | 954.392 RON | 631.601 RON | – |
| 2009 | 106.682 RON | 127.413 RON | 1.985 RON | 830.064 RON | 514.794 RON | – |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0112
Cultivarea orezului
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0162
Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0163
Activități după recoltare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0164
Pregătirea semințelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3312
Repararea mașinilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3317
Repararea și întreținerea altor echipamente de transport n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3319
Repararea altor echipamente
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3811
Colectarea deșeurilor nepericuloase
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3821
Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7731
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0163
Activități după recoltare și pregătirea semințelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3312
Repararea și întreținerea mașinilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3317
Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3811
Colectarea deșeurilor nepericuloase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3812
Colectarea deșeurilor periculoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7731
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
CAEN Rev. 3 (2025)
BENASQUE SRL a fost înregistrată cu CUI 18278477 și numărul ONRC J34/28/2006 la adresa TELEORMAN, MĂGURA CU LILIAC, 0147131.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 19:41 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026