Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J39/98/2006
- Număr nou
- J2006000098391
CAEN 1102
Fabricarea vinurilor din struguri
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · VRANCEA, ODOBEȘTI, Str. MĂGURA 1, 625300
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
VRANCEA, ODOBEȘTI, Str. MĂGURA 1, 625300
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26.203.086 RON | 27.194.649 RON | 40.719 RON | 27.731.564 RON | 14.020.527 RON | 21 |
| 2024 | 16.961.499 RON | 18.719.647 RON | 654.185 RON | 26.263.350 RON | 11.899.611 RON | 22 |
| 2023 | 20.154.704 RON | 21.947.171 RON | 856.534 RON | 20.811.525 RON | 5.770.190 RON | 19 |
| 2022 | 19.344.352 RON | 20.182.136 RON | 878.117 RON | 18.536.362 RON | 6.174.155 RON | 19 |
| 2021 | 19.210.780 RON | 20.222.782 RON | 2.257.873 RON | 19.523.821 RON | 3.539.676 RON | 18 |
| 2020 | 15.180.436 RON | 14.913.113 RON | 1.132.783 RON | 17.144.732 RON | 3.742.843 RON | 17 |
| 2019 | 16.283.343 RON | 17.073.500 RON | 2.157.114 RON | 17.792.589 RON | 4.689.777 RON | 17 |
| 2018 | 17.365.796 RON | 17.758.715 RON | 2.167.897 RON | 14.553.113 RON | 5.954.377 RON | 16 |
| 2017 | 11.316.320 RON | 11.921.259 RON | 823.003 RON | 9.819.951 RON | 3.355.040 RON | 15 |
| 2016 | 9.496.307 RON | 10.714.885 RON | 1.053.141 RON | 9.642.960 RON | 3.832.128 RON | 15 |
| 2015 | 5.713.296 RON | 6.290.528 RON | 476.798 RON | 6.611.151 RON | 2.029.322 RON | 10 |
| 2014 | 3.667.208 RON | 3.184.222 RON | 34.920 RON | 7.115.142 RON | 2.914.145 RON | 11 |
| 2013 | 4.548.394 RON | 4.342.511 RON | 471.157 RON | 7.745.104 RON | 3.416.550 RON | 9 |
| 2012 | 1.697.869 RON | 2.989.180 RON | 82.416 RON | 8.336.626 RON | 4.415.342 RON | 8 |
| 2011 | 1.822.900 RON | 3.466.574 RON | 935.646 RON | 8.295.901 RON | 4.352.550 RON | 7 |
| 2010 | 911.357 RON | 794.234 RON | −685.409 RON | 4.846.051 RON | 4.838.585 RON | 9 |
| 2009 | 1.421.008 RON | 1.417.188 RON | −1.311.915 RON | 5.859.272 RON | 5.410.871 RON | 9 |
Administrator
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0163
Activități după recoltare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1102
Fabricarea vinurilor din struguri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1104
Fabricarea altor băuturi nedistilate, obținute prin fermentare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3511
Producția de energie electrică
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3512
Transportul energiei electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3513
Distribuția energiei electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3514
Comercializarea energiei electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4617
Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4634
Comerț cu ridicata al băuturilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4725
Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4789
Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4791
Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8292
Activități de ambalare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0163
Activități după recoltare și pregătirea semințelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1102
Fabricarea vinurilor din struguri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1104
Fabricarea altor băuturi nedistilate, obținute prin fermentare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3512
Producția de energie electrică din resurse regenerabile
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3513
Transportul energiei electrice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3514
Distribuția energiei electrice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3515
Comercializarea energiei electrice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3516
Depozitarea energiei electrice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4617
Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4634
Comerț cu ridicata al băuturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4725
Comerț cu amănuntul al băuturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8292
Activități de ambalare
CAEN Rev. 3 (2025)
TENUTA ODOBEȘTI SRL a fost înregistrată cu CUI 18372279 și numărul ONRC J39/98/2006 la adresa VRANCEA, ODOBEȘTI, Str. MĂGURA.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 03.11.2026, 17:49 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026