Clasificarea CAEN a fost actualizată
- Clasificare anterioară
- CAEN Rev. 2 (2008)
- Clasificare nouă
- CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · CONSTANȚA, HORIA, Principală 2
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
CONSTANȚA, HORIA, Principală 2
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.707.135 RON | 64.670.590 RON | 9.006.077 RON | 127.287.181 RON | 54.775.181 RON | 37 |
| 2024 | 40.746.747 RON | 59.762.677 RON | 16.767 RON | 133.283.977 RON | 64.153.045 RON | 41 |
| 2023 | 67.337.011 RON | 71.468.400 RON | 4.428.367 RON | 144.850.220 RON | 73.336.452 RON | 47 |
| 2022 | 67.633.751 RON | 97.463.580 RON | 6.506.564 RON | 138.085.571 RON | 68.744.127 RON | 50 |
| 2021 | 75.724.427 RON | 99.898.544 RON | 16.146.523 RON | 119.122.879 RON | 53.981.411 RON | 42 |
| 2020 | 26.868.403 RON | 43.755.085 RON | 7.033.033 RON | 94.794.819 RON | 43.316.438 RON | 44 |
| 2019 | 25.792.814 RON | 47.532.188 RON | 2.818.085 RON | 81.600.886 RON | 36.217.208 RON | 43 |
| 2018 | 30.125.523 RON | 55.604.602 RON | 7.524.040 RON | 75.621.753 RON | 31.835.082 RON | 38 |
| 2017 | 26.026.867 RON | 45.027.783 RON | 8.234.928 RON | 66.567.227 RON | 39.695.750 RON | 42 |
| 2016 | 22.365.033 RON | 30.356.272 RON | 5.199.855 RON | 43.248.516 RON | 23.488.858 RON | 41 |
| 2015 | 21.127.217 RON | 31.300.886 RON | 8.219.260 RON | 40.492.307 RON | 23.982.483 RON | 44 |
| 2014 | 14.573.808 RON | 18.263.433 RON | 2.780.697 RON | 21.842.540 RON | 14.960.130 RON | – |
| 2013 | 10.076.487 RON | 12.288.156 RON | 1.210.684 RON | 14.853.279 RON | 10.751.566 RON | 16 |
| 2012 | 8.002.763 RON | 9.199.321 RON | 995.809 RON | 13.869.623 RON | 11.078.594 RON | 16 |
| 2011 | 7.575.967 RON | 8.825.151 RON | 1.692.824 RON | 7.872.124 RON | 5.828.029 RON | 12 |
| 2010 | 2.938.553 RON | 4.435.768 RON | 43.502 RON | 5.078.932 RON | 4.727.661 RON | 6 |
| 2009 | 1.994.620 RON | 2.843.745 RON | 122.499 RON | 3.057.298 RON | 2.790.646 RON | 5 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0141
Creșterea bovinelor de lapte
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0164
Pregătirea semințelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4623
Comerț cu ridicata al animalelor vii
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4633
Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4661
Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4673
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4675
Comerț cu ridicata al produselor chimice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4690
Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0141
Creșterea bovinelor de lapte
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0162
Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0163
Activități după recoltare și pregătirea semințelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3524
Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4623
Comerț cu ridicata al animalelor vii
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4633
Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4661
Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4685
Comerț cu ridicata al produselor chimice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4690
Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CAEN Rev. 3 (2025)
SAVA ZOOTEHNIC SRL a fost înregistrată cu CUI 18448571 și numărul ONRC J13/637/2006 la adresa CONSTANȚA, HORIA, Principală 2.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 19:56 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026