Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J10/795/2010
- Număr nou
- J2010000795109
CAEN 1102
Fabricarea vinurilor din struguri
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · BUZĂU, FINȚEȘTI, 434, Camera 2
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
BUZĂU, FINȚEȘTI, 434, Camera 2
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.209.130 RON | 5.353.598 RON | −7.362.013 RON | 26.848.128 RON | 38.361.594 RON | 45 |
| 2024 | 4.219.858 RON | 6.343.427 RON | −2.906.559 RON | 29.439.702 RON | 33.128.120 RON | 45 |
| 2023 | 5.022.209 RON | 7.092.638 RON | −3.260.058 RON | 30.253.794 RON | 30.571.148 RON | 49 |
| 2022 | 5.149.429 RON | 7.331.489 RON | −2.574.901 RON | 31.521.121 RON | 28.113.188 RON | 50 |
| 2021 | 5.684.216 RON | 6.927.155 RON | −2.122.660 RON | 31.538.049 RON | 26.038.460 RON | 52 |
| 2020 | 4.895.501 RON | 6.658.800 RON | −1.774.483 RON | 31.909.702 RON | 24.036.061 RON | 51 |
| 2019 | 6.417.243 RON | 6.375.686 RON | −1.819.997 RON | 32.080.943 RON | 22.187.159 RON | 50 |
| 2018 | 6.403.447 RON | 8.825.610 RON | −1.172.939 RON | 33.730.439 RON | 25.998.701 RON | 35 |
| 2017 | 5.430.350 RON | 7.857.920 RON | −542.949 RON | 36.916.411 RON | 26.534.662 RON | 27 |
| 2016 | 6.558.792 RON | 8.533.726 RON | −22.830 RON | 37.088.541 RON | 44.089.316 RON | 27 |
| 2015 | 5.055.385 RON | 6.837.920 RON | −592.143 RON | 26.289.891 RON | 33.177.090 RON | 24 |
| 2014 | 4.195.908 RON | 5.933.360 RON | −5.600.065 RON | 26.370.063 RON | 32.439.289 RON | 22 |
| 2013 | 3.657.436 RON | 5.104.824 RON | −1.142.689 RON | 32.299.583 RON | 32.629.914 RON | 22 |
| 2012 | 2.383.062 RON | 4.317.540 RON | −2.853.320 RON | 33.017.266 RON | 32.070.176 RON | 19 |
| 2011 | 1.158.619 RON | 4.593.157 RON | −1.426.863 RON | 36.843.277 RON | 32.575.937 RON | 15 |
| 2010 | 4.493 RON | 2.303.775 RON | −1.027.840 RON | 30.958.860 RON | 31.825.497 RON | 15 |
| 2009 | 10.344 RON | 172.774 RON | −283.701 RON | 5.465.036 RON | 5.672.840 RON | 7 |
Administrator
Administrator
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1102
Fabricarea vinurilor din struguri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4634
Comerț cu ridicata al băuturilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4639
Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4690
Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4719
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8299
Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0125
Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1089
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1101
Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1102
Fabricarea vinurilor din struguri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1104
Fabricarea altor băuturi nedistilate, obținute prin fermentare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4634
Comerț cu ridicata al băuturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4639
Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4690
Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4725
Comerț cu amănuntul al băuturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6831
Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7722
Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8299
Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
FINE WINE SRL a fost înregistrată cu CUI 18728563 și numărul ONRC J10/795/2010 la adresa BUZĂU, FINȚEȘTI, 434, Camera 2.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 20:13 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026