RABO EVENT SRL
CAEN 9002
Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea R
- Diviziunea 90
- Grupa 900
- Clasa 9002
Sediu social · București, Sectorul 1, ION MIHALACHE 146A, Parter, Apartament 2, CAMERA 1
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
Sediu social
București, Sectorul 1, ION MIHALACHE 146A, Parter, Apartament 2, CAMERA 1
Date juridice și fiscale
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înregistrării
- 16.10.2006
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal
- Administrația Sector 1 a Finanțelor Publice
- Ultima verificare ANAF
- 10.10.2026, 20:37
- Domiciliu fiscal
- București, Sectorul 1, B-dul Ion Mihalache 146A, Parter, Camera 1
Bilanțuri publice
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | 0 RON | 0 RON | 163.899 RON | 1.324.233 RON | – |
| 2024 | – | 0 RON | 0 RON | 164.299 RON | 1.324.633 RON | – |
| 2023 | – | 0 RON | 0 RON | 156.234 RON | 1.316.568 RON | – |
| 2022 | – | 0 RON | −755 RON | 156.234 RON | 1.316.567 RON | – |
| 2021 | – | 0 RON | −1.066 RON | 156.989 RON | 1.316.567 RON | – |
| 2020 | – | 0 RON | −1.868 RON | 158.056 RON | 1.316.568 RON | – |
| 2019 | – | 0 RON | −33.498 RON | 157.724 RON | 1.314.369 RON | – |
| 2018 | 16.807 RON | 16.807 RON | −84.764 RON | 189.320 RON | 1.312.467 RON | 1 |
| 2017 | 61.729 RON | 61.729 RON | −130.414 RON | 256.628 RON | 1.295.011 RON | 2 |
| 2016 | 248.582 RON | 248.582 RON | −482.445 RON | 322.793 RON | 1.230.762 RON | 6 |
| 2015 | 811.353 RON | 824.595 RON | −399.219 RON | 531.700 RON | 957.224 RON | 5 |
| 2014 | 1.757.236 RON | 1.757.239 RON | 4.644 RON | 898.276 RON | 919.637 RON | 5 |
| 2013 | 1.027.157 RON | 1.027.229 RON | 195.612 RON | 666.299 RON | 691.700 RON | 3 |
| 2012 | 727.154 RON | 727.164 RON | −114.449 RON | 456.260 RON | 675.167 RON | 3 |
| 2011 | 1.048.552 RON | 1.048.575 RON | −60.295 RON | 145.543 RON | 250.000 RON | 1 |
| 2010 | 433.008 RON | 433.010 RON | −47.947 RON | 90.186 RON | 134.348 RON | 1 |
| 2009 | 689.507 RON | 689.519 RON | −49.610 RON | 79.016 RON | 75.231 RON | – |
Reprezentanți
Administrator
Istoric public
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
- 09.05.2017–09.12.2021ONRC09.05.2017–09.12.2021 ONRC
- 09.12.2021ONRC09.12.2021 ONRC
Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J29/2207/2006
- Număr nou
- J40/12861/2016
- 09.12.2021ONRC09.12.2021 ONRC
Sediul social s-a schimbat
- Adresă anterioară
- PRAHOVA, CÂMPINA, Str. Avram Iancu 32, 105600
- Adresă nouă
- BUCUREȘTI, Sector 1, ION MIHALACHE 146A, Parter, Apartament 2, CAMERA 1
- 09.12.2021ONRC09.12.2021 ONRC
Compania figurează din nou ca activă
- 01.01.2013–01.02.2020ANAF01.01.2013–01.02.2020 ANAF
Firma a aplicat TVA la încasare
- 17.10.2006–31.01.2020ANAF17.10.2006–31.01.2020 ANAF
Firma a fost plătitoare de TVA
- 01.11.2018ONRC01.11.2018 ONRC
Sediul social s-a schimbat
- Adresă anterioară
- Municipiul Câmpina, Str. AVRAM IANCU 32, Jude¿ Prahova
- Adresă nouă
- PRAHOVA, CÂMPINA, Str. Avram Iancu 32, 105600
- 31.07.2018ONRC31.07.2018 ONRC
Sediul social s-a schimbat
- Adresă anterioară
- PRAHOVA, CÂMPINA, Str. Avram Iancu 32, 105600
- Adresă nouă
- Municipiul Câmpina, Str. AVRAM IANCU 32, Jude¿ Prahova
- 09.05.2017ONRC09.05.2017 ONRC
Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J40/12861/2016
- Număr nou
- J29/2207/2006
- 09.05.2017ONRC09.05.2017 ONRC
Compania a fost radiată
- 31.10.2016ONRC31.10.2016 ONRC
Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J29/2207/2006
- Număr nou
- J40/12861/2016
- 16.10.2006ONRC16.10.2006 ONRC
Compania a fost înființată
RABO EVENT SRL a fost înregistrată cu CUI 19102273 și numărul ONRC J29/2207/2006 la adresa PRAHOVA, CÂMPINA, Str. Avram Iancu 32, 105600.
Verifică facturile pe datele actuale ale partenerilor
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 20:37 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026