Sediu secundar
HOLI MARK SRL - SEDIU SECUNDAR
CUI 55023680
IAȘI, LEȚCANI, Aleea Agricultorilor 15, 707280
- Cifră de afaceri
- –
- Salariați
- –
- Înființat
- 2026
- Ultimul bilanț anual
- Bilanț indisponibil
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · IAȘI, LEȚCANI, Agricultorilor 15, bl. C13, intravilan conf. PUG, nr. cad. 63468-C13
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
IAȘI, LEȚCANI, Agricultorilor 15, bl. C13, intravilan conf. PUG, nr. cad. 63468-C13
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.506.881 RON | 4.172.953 RON | 2.563 RON | 22.785.056 RON | 11.161.266 RON | 8 |
| 2024 | 3.022.525 RON | 2.705.639 RON | −1.606.104 RON | 19.057.026 RON | 15.594.670 RON | 7 |
| 2023 | 3.716.286 RON | 5.757.132 RON | 549 RON | 19.289.561 RON | 14.109.413 RON | 7 |
| 2022 | 3.745.375 RON | 5.064.089 RON | 182.086 RON | 9.887.444 RON | 3.955.068 RON | 9 |
| 2021 | 3.321.628 RON | 3.828.055 RON | 161.436 RON | 9.641.421 RON | 3.812.445 RON | – |
| 2020 | 2.461.890 RON | 4.313.687 RON | 58.886 RON | 9.931.665 RON | 4.250.273 RON | 10 |
| 2019 | 1.731.799 RON | 2.689.539 RON | 2.998 RON | 4.421.463 RON | 3.616.336 RON | 9 |
| 2018 | 1.834.799 RON | 1.884.159 RON | 9.908 RON | 4.158.892 RON | 3.369.395 RON | 8 |
| 2017 | 2.472.955 RON | 2.801.799 RON | 114.539 RON | 4.159.625 RON | 3.266.522 RON | 8 |
| 2016 | 2.592.430 RON | 2.781.151 RON | 208.314 RON | 4.953.334 RON | 4.000.260 RON | 7 |
| 2015 | 1.980.830 RON | 2.576.436 RON | −588.608 RON | 4.902.632 RON | 3.891.669 RON | 7 |
| 2014 | 4.352.263 RON | 4.311.602 RON | 293.470 RON | 5.620.084 RON | 3.865.910 RON | 6 |
| 2013 | 5.239.184 RON | 5.547.895 RON | 46.304 RON | 7.373.030 RON | 5.808.165 RON | 8 |
| 2012 | 3.306.936 RON | 5.820.345 RON | 27.772 RON | 9.055.050 RON | 6.915.994 RON | 19 |
| 2011 | 5.223.078 RON | 6.133.834 RON | 19.892 RON | 8.911.065 RON | 5.811.679 RON | 25 |
| 2010 | 3.271.644 RON | 4.260.199 RON | 46.292 RON | 8.278.436 RON | 5.429.385 RON | 11 |
| 2009 | 2.798.260 RON | 4.170.271 RON | 41.901 RON | 8.573.571 RON | 5.586.637 RON | 29 |
Administrator
Structură teritorială
Fiecare sediu are profil separat, cu propriul CUI și propriile date publice.
Sediu secundar
CUI 55023680
IAȘI, LEȚCANI, Aleea Agricultorilor 15, 707280
Sediu secundar
CUI 55023699
IAȘI, Str. PETRE ȚUȚEA 2A, bl. 907
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 0111
Revizia nu este precizată.
Cultura cerealelor
CAEN 1998
Cultivarea cerealelor, porumbului și a altor plante n.c.a.
CAEN Rev. 1 (2003)
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CAEN Rev. 2 (2008)
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0161
Revizia nu este precizată.
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0163
Revizia nu este precizată.
Activități după recoltare
CAEN Rev. 2 (2008)
Activități după recoltare și pregătirea semințelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1041
Revizia nu este precizată.
Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1061
Revizia nu este precizată.
Fabricarea produselor de morărit
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4621
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4711
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008)
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4727
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Revizia nu este precizată.
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Revizia nu este precizată.
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
Revizia nu este precizată.
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0111
Revizia nu este precizată.
Cultura cerealelor
CAEN 1998
Cultivarea cerealelor, porumbului și a altor plante n.c.a.
CAEN Rev. 1 (2003)
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CAEN Rev. 2 (2008)
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0161
Revizia nu este precizată.
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0163
Revizia nu este precizată.
Activități după recoltare
CAEN Rev. 2 (2008)
Activități după recoltare și pregătirea semințelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1041
Revizia nu este precizată.
Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1061
Revizia nu este precizată.
Fabricarea produselor de morărit
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3512
Revizia nu este precizată.
Construcții de ambarcațiuni sportive și de agrement
CAEN 1998
Construcții și reparatii de ambarcațiuni sportive și de agrement
CAEN Rev. 1 (2003)
Transportul energiei electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
Producția de energie electrică din resurse regenerabile
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4621
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4711
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008)
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4727
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Revizia nu este precizată.
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Revizia nu este precizată.
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
Revizia nu este precizată.
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0111
Revizia nu este precizată.
Cultura cerealelor
CAEN 1998
Cultivarea cerealelor, porumbului și a altor plante n.c.a.
CAEN Rev. 1 (2003)
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CAEN Rev. 2 (2008)
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0161
Revizia nu este precizată.
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0163
Revizia nu este precizată.
Activități după recoltare
CAEN Rev. 2 (2008)
Activități după recoltare și pregătirea semințelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4621
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4711
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008)
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4727
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Revizia nu este precizată.
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
Revizia nu este precizată.
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0111
Revizia nu este precizată.
Cultura cerealelor
CAEN 1998
Cultivarea cerealelor, porumbului și a altor plante n.c.a.
CAEN Rev. 1 (2003)
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CAEN Rev. 2 (2008)
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0161
Revizia nu este precizată.
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0163
Revizia nu este precizată.
Activități după recoltare
CAEN Rev. 2 (2008)
Activități după recoltare și pregătirea semințelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1041
Revizia nu este precizată.
Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1061
Revizia nu este precizată.
Fabricarea produselor de morărit
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4621
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4711
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008)
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4727
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Revizia nu este precizată.
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Revizia nu este precizată.
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
Revizia nu este precizată.
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
HOLI MARK SRL a fost înregistrată cu CUI 1976513 și numărul ONRC J22/1609/1991 la adresa IAȘI, VALEA LUPULUI, Str. DN 28 156, bl. A6, sc. A, Parter, Apartament 3, 707410.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 19:38 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026