Sediu secundar
MONBAT RECYCLING S.R.L. - PUNCT DE LUCRU
CUI 27804228
ILFOV, ORȘ. PANTELIMON, TARLA 39
- Cifră de afaceri
- –
- Salariați
- –
- Înființat
- 2010
- Ultimul bilanț anual
- Bilanț indisponibil
CAEN 2443
Producția plumbului, zincului și cositorului
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · ILFOV, Loc. Pantelimon, Oraș Pantelimon, Str. SOS. DE CENTURA 228 I, 0, TARLA 39,NUMAR CADASTRAL 7/7/1,7/1/1, HALA INDUSTRIALA
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
ILFOV, Loc. Pantelimon, Oraș Pantelimon, Str. SOS. DE CENTURA 228 I, 0, TARLA 39,NUMAR CADASTRAL 7/7/1,7/1/1, HALA INDUSTRIALA
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 141.240.813 RON | 145.684.418 RON | 2.167.690 RON | 114.227.429 RON | 45.434.645 RON | 74 |
| 2024 | 157.070.493 RON | 158.799.224 RON | 4.534.779 RON | 116.619.129 RON | 45.493.393 RON | 72 |
| 2023 | 166.460.123 RON | 171.318.107 RON | 739.936 RON | 129.366.435 RON | 62.884.091 RON | 72 |
| 2022 | 166.650.358 RON | 171.118.924 RON | −67.281 RON | 123.945.046 RON | 58.373.921 RON | 79 |
| 2021 | 169.919.367 RON | 171.679.230 RON | 12.003.637 RON | 110.326.781 RON | 34.759.178 RON | 83 |
| 2020 | 166.438.059 RON | 164.520.401 RON | 5.485.868 RON | 108.204.862 RON | 33.887.784 RON | 79 |
| 2019 | 167.758.097 RON | 175.822.114 RON | 7.751.739 RON | 143.808.345 RON | 75.164.441 RON | 83 |
| 2018 | 178.547.457 RON | 185.651.298 RON | −1.444.663 RON | 93.757.438 RON | 32.848.248 RON | 86 |
| 2017 | 233.134.759 RON | 222.263.961 RON | 13.050.640 RON | 156.527.705 RON | 61.267.698 RON | 87 |
| 2016 | 162.255.112 RON | 190.439.207 RON | 10.174.568 RON | 157.686.340 RON | 75.200.228 RON | 80 |
| 2015 | 151.033.047 RON | 148.029.298 RON | 3.070.810 RON | 104.883.850 RON | 32.399.223 RON | 79 |
| 2014 | 153.597.113 RON | 162.714.863 RON | 7.930.517 RON | 103.516.357 RON | 33.963.043 RON | 80 |
| 2013 | 151.010.979 RON | 157.777.509 RON | 2.197.855 RON | 85.528.495 RON | 23.899.404 RON | 81 |
| 2012 | 131.499.876 RON | 140.181.619 RON | 4.801.078 RON | 86.887.653 RON | 27.417.755 RON | 80 |
| 2011 | 74.538.535 RON | 85.105.797 RON | 288.051 RON | 78.556.743 RON | 23.856.363 RON | 72 |
| 2010 | 7.746.633 RON | 8.500.148 RON | −2.817.312 RON | 39.133.135 RON | 30.316.746 RON | 17 |
| 2009 | 6.270.784 RON | 6.570.193 RON | −694.090 RON | 15.611.557 RON | 8.107.061 RON | 5 |
Reprezentant al persoanei juridice
Administrator
Administrator
Structură teritorială
Fiecare sediu are profil separat, cu propriul CUI și propriile date publice.
Sediu secundar
CUI 27804228
ILFOV, ORȘ. PANTELIMON, TARLA 39
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 2229
Fabricarea altor produse din material plastic
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2443
Producția plumbului, zincului și cositorului
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2445
Producția altor metale neferoase
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2454
Turnarea altor metale neferoase
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3832
Recuperarea materialelor reciclabile sortate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4531
Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4672
Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4675
Comerț cu ridicata al produselor chimice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4677
Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4690
Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2226
Fabricarea altor produse din material plastic
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2443
Producția plumbului, zincului și cositorului
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2445
Producția altor metale neferoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2454
Turnarea altor metale neferoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3811
Colectarea deșeurilor nepericuloase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3812
Colectarea deșeurilor periculoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3821
Recuperarea materialelor reciclabile
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4672
Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4682
Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4685
Comerț cu ridicata al produselor chimice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4687
Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4689
Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4690
Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN Rev. 3 (2025)
MONBAT RECYCLING SRL a fost înregistrată cu CUI 21538860 și numărul ONRC J23/56/2011 la adresa BUCUREȘTI, Sector 4, Str. TURNU-MAGURELE Nr 270D, Etaj 2, Apartament 2.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 21:43 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026