ANDANA SRL
CAEN 1421
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea C
- Diviziunea 14
- Grupa 142
- Clasa 1421
Sediu social · ILFOV, DIMIENI, Fundătura PIETROSULUI 8
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
Sediu social
ILFOV, DIMIENI, Fundătura PIETROSULUI 8
Date juridice și fiscale
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înregistrării
- 07.08.2007
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal
- Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ilfov
- Ultima verificare ANAF
- 19.10.2026, 22:01
Bilanțuri publice
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.079 RON | 30.579 RON | −6.874 RON | 77.934 RON | 3.961 RON | 1 |
| 2024 | 117.759 RON | 117.759 RON | 10.930 RON | 95.326 RON | 14.479 RON | 1 |
| 2023 | 129.739 RON | 129.739 RON | 7.743 RON | 75.884 RON | 5.967 RON | 1 |
| 2022 | 98.813 RON | 98.813 RON | 39.912 RON | 102.811 RON | 637 RON | 1 |
| 2021 | 137.134 RON | 137.652 RON | 53.587 RON | 67.912 RON | 5.650 RON | 1 |
| 2020 | 101.905 RON | 103.076 RON | 22.428 RON | 85.721 RON | 20.463 RON | 1 |
| 2019 | 101.165 RON | 101.165 RON | 3.620 RON | 51.722 RON | 8.892 RON | 1 |
| 2018 | 265.419 RON | 265.419 RON | 33.397 RON | 87.187 RON | 47.977 RON | 1 |
| 2017 | 168.151 RON | 168.151 RON | 31.172 RON | 31.711 RON | 25.898 RON | 2 |
| 2016 | 282.414 RON | 282.414 RON | 6.060 RON | 31.123 RON | 56.482 RON | 6 |
| 2015 | 411.004 RON | 413.675 RON | −22.678 RON | 98.418 RON | 129.826 RON | 7 |
| 2014 | 530.639 RON | 529.566 RON | −19.262 RON | 204.958 RON | 213.689 RON | 6 |
| 2013 | 432.518 RON | 433.581 RON | −9.792 RON | 47.086 RON | 36.554 RON | 4 |
| 2012 | 494.588 RON | 495.221 RON | −22.082 RON | 139.964 RON | 119.640 RON | 6 |
| 2011 | 549.668 RON | 550.371 RON | 13.597 RON | 299.917 RON | 257.511 RON | 6 |
| 2010 | 419.261 RON | 419.278 RON | 2.787 RON | 289.993 RON | 261.184 RON | 4 |
| 2009 | 190.180 RON | 190.212 RON | −16.794 RON | 107.377 RON | 81.990 RON | 3 |
Reprezentanți
Administrator
Telefoane
Istoric public
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
- 08.08.2007–25.09.2026ANAF08.08.2007–25.09.2026 ANAF
- 02.03.2026ONRC02.03.2026 ONRC
Compania a intrat în dizolvare
- 06.10.2025ONRC06.10.2025 ONRC
Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J23/2106/2007
- Număr nou
- J2007002106237
- 06.10.2025ONRC06.10.2025 ONRC
Clasificarea CAEN a fost actualizată
- Clasificare anterioară
- CAEN Rev. 1 (2003)
- Clasificare nouă
- CAEN Rev. 3 (2025)
- 06.10.2025ONRC06.10.2025 ONRC
Activitățile CAEN autorizate s-au schimbat
- Coduri anterioare
CAEN 1730
Finisarea materialelor textile
CAEN Rev. 1 (2003)
- Secțiunea D
- Subsecțiunea DB
- Diviziunea 17
- Grupa 173
- Clasa 1730
CAEN 1822
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
CAEN Rev. 1 (2003)
- Secțiunea D
- Subsecțiunea DB
- Diviziunea 18
- Grupa 182
- Clasa 1822
CAEN 1823
Fabricarea de articole de lenjerie de corp
CAEN Rev. 1 (2003)
- Secțiunea D
- Subsecțiunea DB
- Diviziunea 18
- Grupa 182
- Clasa 1823
CAEN 1824
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
CAEN Rev. 1 (2003)
- Secțiunea D
- Subsecțiunea DB
- Diviziunea 18
- Grupa 182
- Clasa 1824
CAEN 5262
Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe
CAEN Rev. 1 (2003)
- Secțiunea G
- Subsecțiunea GA
- Diviziunea 52
- Grupa 526
- Clasa 5262
- Coduri noi
CAEN 1421
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea C
- Diviziunea 14
- Grupa 142
- Clasa 1421
CAEN 4641
Comerț cu ridicata al produselor textile
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 464
- Clasa 4641
- 01.01.2013–01.04.2014ANAF01.01.2013–01.04.2014 ANAF
Firma a aplicat TVA la încasare
- 07.08.2007ONRC07.08.2007 ONRC
Compania a fost înființată
ANDANA SRL a fost înregistrată cu CUI 22220554 și numărul ONRC J23/2106/2007 la adresa ILFOV, DIMIENI, Fundătura PIETROSULUI 8.
Verifică facturile pe datele actuale ale partenerilor
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 19.10.2026, 22:01 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026