Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J12/900/2008
- Număr nou
- J2008000900126
CAEN 9311
Activități ale bazelor sportive
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · CLUJ, CLUJ-NAPOCA, Str. Calvaria FN, 400567
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
CLUJ, CLUJ-NAPOCA, Str. Calvaria FN, 400567
Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.370.129 RON | 6.468.260 RON | 493.786 RON | 6.194.518 RON | 1.929.357 RON | 29 |
| 2024 | 6.121.606 RON | 6.184.942 RON | 623.348 RON | 6.209.603 RON | 2.181.537 RON | 24 |
| 2023 | 5.391.945 RON | 5.478.421 RON | 981.169 RON | 5.768.839 RON | 2.389.608 RON | 23 |
| 2022 | 4.567.947 RON | 4.686.599 RON | 871.635 RON | 5.448.820 RON | 2.724.923 RON | 19 |
| 2021 | 3.939.776 RON | 4.004.485 RON | 592.622 RON | 5.238.940 RON | 3.377.206 RON | 17 |
| 2020 | 2.770.895 RON | 2.898.471 RON | 595.021 RON | 5.271.139 RON | 3.996.494 RON | 17 |
| 2019 | 3.125.016 RON | 3.165.070 RON | 918.281 RON | 4.861.153 RON | 4.187.806 RON | 18 |
| 2018 | 2.429.968 RON | 2.434.096 RON | 341.642 RON | 4.628.858 RON | 4.908.375 RON | 18 |
| 2017 | 2.068.358 RON | 2.136.029 RON | 311.597 RON | 4.641.684 RON | 5.264.332 RON | 15 |
| 2016 | 1.708.248 RON | 1.710.787 RON | −59.181 RON | 4.585.090 RON | 5.521.472 RON | 15 |
| 2015 | 1.247.926 RON | 1.263.273 RON | −103.917 RON | 4.117.074 RON | 4.978.970 RON | 14 |
| 2014 | 968.335 RON | 985.806 RON | −112.567 RON | 4.179.580 RON | 4.946.366 RON | 13 |
| 2013 | 913.427 RON | 941.468 RON | −179.414 RON | 4.085.449 RON | 4.739.668 RON | 13 |
| 2012 | 679.646 RON | 695.725 RON | −228.561 RON | 4.162.536 RON | 4.637.342 RON | 9 |
| 2011 | 848.585 RON | 851.445 RON | −269.547 RON | 4.191.446 RON | 4.437.691 RON | 7 |
| 2010 | 1.094.299 RON | 1.094.567 RON | −311.756 RON | 4.430.729 RON | 4.406.266 RON | 12 |
| 2009 | 894.425 RON | 902.715 RON | −71.227 RON | 4.865.213 RON | 4.353.800 RON | 10 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4711
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4719
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4721
Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4764
Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4765
Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4771
Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4772
Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4781
Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4799
Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5610
Restaurante
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7721
Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 9311
Activități ale bazelor sportive
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 9313
Activități ale centrelor de fitness
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 9319
Alte activități sportive
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 9329
Alte activități recreative și distractive n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4763
Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4771
Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5611
Restaurante
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7721
Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9311
Activități ale bazelor sportive
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9313
Activități ale centrelor de fitness
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9319
Alte activități sportive n.c.a
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9329
Alte activități recreative și distractive n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
WINNERS PARCUL ROZELOR S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 23405100 și numărul ONRC J12/900/2008 la adresa CLUJ, CLUJ-NAPOCA, Str. Calvaria FN, 400567.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 17:51 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026