Sediu secundar
SC SAREROM SRL - AFUMATI - ENTITATE FARA PERSONALITATE JURIDICA
CUI 44851459
CLUJ, CÂMPIA TURZII, Str. Laminoriștilor 145 F, 405100
- Cifră de afaceri
- –
- Salariați
- –
- Înființat
- 2021
- Ultimul bilanț anual
- Bilanț indisponibil
CAEN 0893
Extracția sării
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · CLUJ, TURDA, Republicii 51, Etaj 2
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
CLUJ, TURDA, Republicii 51, Etaj 2
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60.376.189 RON | 157.667.345 RON | 26.479.160 RON | 36.887.726 RON | 7.719.293 RON | 122 |
| 2024 | 71.150.549 RON | 62.555.060 RON | −18.002.396 RON | 95.595.321 RON | 89.878.695 RON | 123 |
| 2023 | 61.983.297 RON | 70.921.647 RON | 4.754.282 RON | 113.796.704 RON | 95.077.682 RON | 101 |
| 2022 | 24.460.300 RON | 30.005.141 RON | −2.612.891 RON | 100.246.527 RON | 86.281.786 RON | 53 |
| 2021 | 7.052.301 RON | 8.031.073 RON | −6.523.913 RON | 86.052.418 RON | 86.474.786 RON | 21 |
| 2020 | 913.097 RON | 1.389.347 RON | −5.005.444 RON | 73.191.332 RON | 67.089.786 RON | 10 |
| 2019 | 91.859 RON | 343.898 RON | −1.878.573 RON | 39.946.483 RON | 28.839.493 RON | 11 |
| 2018 | – | 189 RON | −1.403.294 RON | 11.116.427 RON | 4.630.864 RON | 3 |
| 2017 | 51.011 RON | 51.082 RON | −2.248.820 RON | 11.121.245 RON | 3.232.388 RON | 4 |
| 2016 | 121.793 RON | 125.346 RON | −971.492 RON | 10.177.597 RON | 1.538.252 RON | 4 |
| 2015 | – | 1.101 RON | −190.788 RON | 4.245.484 RON | 1.034.647 RON | 2 |
| 2014 | 0 RON | 880 RON | −187.196 RON | 2.641.276 RON | 2.839.451 RON | – |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | −6.488 RON | 10 RON | 10.989 RON | – |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | −413 RON | 8 RON | 4.499 RON | 0 |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7 RON | 4.085 RON | 0 |
Administrator
Administrator
Structură teritorială
Fiecare sediu are profil separat, cu propriul CUI și propriile date publice.
Sediu secundar
CUI 44851459
CLUJ, CÂMPIA TURZII, Str. Laminoriștilor 145 F, 405100
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 0811
Revizia nu este precizată.
Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0812
Revizia nu este precizată.
Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0891
Revizia nu este precizată.
Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0892
Revizia nu este precizată.
Extracția turbei
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0893
Revizia nu este precizată.
Extracția sării
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0899
Revizia nu este precizată.
Alte activități extractive n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0990
Revizia nu este precizată.
Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1084
Revizia nu este precizată.
Fabricarea condimentelor și ingredientelor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1089
Revizia nu este precizată.
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1091
Revizia nu este precizată.
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3512
Revizia nu este precizată.
Construcții de ambarcațiuni sportive și de agrement
CAEN 1998
Construcții și reparatii de ambarcațiuni sportive și de agrement
CAEN Rev. 1 (2003)
Transportul energiei electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
Producția de energie electrică din resurse regenerabile
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Revizia nu este precizată.
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4312
Revizia nu este precizată.
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4639
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4690
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Revizia nu este precizată.
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Revizia nu este precizată.
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și zaharoaselor
CAEN 1998
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
CAEN Rev. 1 (2003)
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8292
Revizia nu este precizată.
Activități de ambalare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0811
Revizia nu este precizată.
Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0812
Revizia nu este precizată.
Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0891
Revizia nu este precizată.
Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0892
Revizia nu este precizată.
Extracția turbei
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0893
Revizia nu este precizată.
Extracția sării
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0899
Revizia nu este precizată.
Alte activități extractive n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0990
Revizia nu este precizată.
Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1084
Revizia nu este precizată.
Fabricarea condimentelor și ingredientelor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1089
Revizia nu este precizată.
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1091
Revizia nu este precizată.
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2013
Revizia nu este precizată.
Fabricarea altor produse chimice anorganice, de bază
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3512
Revizia nu este precizată.
Construcții de ambarcațiuni sportive și de agrement
CAEN 1998
Construcții și reparatii de ambarcațiuni sportive și de agrement
CAEN Rev. 1 (2003)
Transportul energiei electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
Producția de energie electrică din resurse regenerabile
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Revizia nu este precizată.
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4312
Revizia nu este precizată.
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4639
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4690
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Revizia nu este precizată.
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Revizia nu este precizată.
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și zaharoaselor
CAEN 1998
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
CAEN Rev. 1 (2003)
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
Revizia nu este precizată.
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8292
Revizia nu este precizată.
Activități de ambalare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN Rev. 3 (2025)
SAREROM S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 24255982 și numărul ONRC J17/1457/2008 la adresa GALAȚI, TECUCI, Str. 1 DECEMBRIE 1918 134, Camera 10.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 17:32 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026