Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J51/163/2009
- Număr nou
- J2009000163511
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · CĂLĂRAȘI, FUNDENI, Str. MAGNOLIEI 1509, 0
Indicatori din bilanțul anual pentru 2023.
Localizare
CĂLĂRAȘI, FUNDENI, Str. MAGNOLIEI 1509, 0
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 2.732.992 RON | 1.315.365 RON | −2.002.532 RON | 3.628.694 RON | 4.987.975 RON | 6 |
| 2022 | 4.979.948 RON | 5.652.363 RON | 56.348 RON | 5.659.229 RON | 4.842.412 RON | 6 |
| 2020 | 2.511.915 RON | 2.323.423 RON | −1.404.392 RON | 4.884.311 RON | 4.378.070 RON | 8 |
| 2019 | 3.105.100 RON | 3.479.289 RON | 221.036 RON | 5.474.960 RON | 3.475.042 RON | 6 |
| 2018 | 3.299.093 RON | 5.010.930 RON | 1.567.177 RON | 4.362.055 RON | 2.389.709 RON | 7 |
| 2017 | 2.342.218 RON | 2.833.926 RON | 281.305 RON | 3.703.973 RON | 2.731.167 RON | 6 |
| 2015 | 2.139.869 RON | 2.066.442 RON | 52.833 RON | 3.062.922 RON | 2.477.699 RON | 6 |
| 2014 | 1.353.635 RON | 1.287.470 RON | 157.339 RON | 2.632.712 RON | 1.866.333 RON | 5 |
| 2013 | 1.510.935 RON | 1.476.916 RON | 291.100 RON | 867.849 RON | 382.010 RON | 2 |
| 2012 | 908.578 RON | 992.571 RON | 93.780 RON | 572.318 RON | 317.579 RON | 1 |
| 2011 | 423.886 RON | 548.012 RON | 162.545 RON | 600.056 RON | 439.096 RON | 1 |
| 2010 | – | 600 RON | −49.133 RON | 11.877 RON | 61.800 RON | – |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0163
Activități după recoltare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0163
Activități după recoltare și pregătirea semințelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
OCTAV SERVCOM SRL a fost înregistrată cu CUI 25358722 și numărul ONRC J51/163/2009 la adresa CĂLĂRAȘI, FUNDENI, Str. MAGNOLIEI 1509, 0.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 21:31 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026