Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J07/127/2010
- Număr nou
- J2010000127074
CAEN 4722
Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · BOTOȘANI, Aleea Iazului 6, 710312
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
BOTOȘANI, Aleea Iazului 6, 710312
Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.301.415 RON | 3.918.345 RON | 79.198 RON | 586.133 RON | 505.857 RON | 11 |
| 2024 | 3.306.538 RON | 3.989.607 RON | 46.120 RON | 631.154 RON | 73.440 RON | 13 |
| 2023 | 3.021.944 RON | 3.989.086 RON | 173.273 RON | 649.255 RON | 137.661 RON | 12 |
| 2022 | 2.624.865 RON | 3.400.224 RON | 87.777 RON | 1.008.655 RON | 438.339 RON | 12 |
| 2021 | 2.560.336 RON | 3.334.777 RON | 261.506 RON | 682.617 RON | 32.073 RON | 12 |
| 2020 | 2.636.533 RON | 3.352.064 RON | 247.291 RON | 430.248 RON | 41.210 RON | 12 |
| 2019 | 2.149.232 RON | 2.700.422 RON | 65.518 RON | 334.541 RON | 34.356 RON | 11 |
| 2018 | 1.818.619 RON | 2.272.301 RON | 92.607 RON | 265.882 RON | 31.215 RON | 11 |
| 2017 | 1.736.065 RON | 2.210.640 RON | 66.829 RON | 178.940 RON | 36.880 RON | 12 |
| 2016 | 1.577.889 RON | 1.949.159 RON | 74.153 RON | 132.056 RON | 56.825 RON | 10 |
| 2015 | 1.011.366 RON | 1.240.154 RON | 52.459 RON | 113.864 RON | 47.786 RON | 7 |
| 2014 | 840.094 RON | 1.071.974 RON | 13.456 RON | 97.485 RON | 83.867 RON | 6 |
| 2013 | 743.498 RON | 882.803 RON | 2.934 RON | 79.570 RON | 79.407 RON | 8 |
| 2012 | 767.657 RON | 898.510 RON | 21.092 RON | 89.530 RON | 92.301 RON | 8 |
| 2011 | 541.330 RON | 636.853 RON | 13.862 RON | 101.693 RON | 128.564 RON | 4 |
| 2010 | 219.867 RON | 227.922 RON | −37.975 RON | 66.627 RON | 104.352 RON | 3 |
Administrator
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 1011
Prelucrarea și conservarea cărnii
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1012
Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1013
Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1020
Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4623
Comerț cu ridicata al animalelor vii
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4639
Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4711
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4722
Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4723
Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1011
Prelucrarea și conservarea cărnii
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1012
Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1013
Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1020
Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4623
Comerț cu ridicata al animalelor vii
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4632
Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4639
Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4722
Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8292
Activități de ambalare
CAEN Rev. 3 (2025)
SIMBOLIA-MB SRL a fost înregistrată cu CUI 26809901 și numărul ONRC J07/127/2010 la adresa BOTOȘANI, Aleea Iazului 6, 710312.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 07.11.2026, 19:57 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026