RadiatăSOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

DONSAL INVEST SRL

CUI 27900519Nr. registru J29/36/2011SRL
CAEN principal

Sediu social · PRAHOVA, MĂRGINENII DE JOS, 455, 107253

Neplătitoare de TVA
Cifră de afaceri 0 RON
Salariați –
Înființat 2011

Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.

Localizare

Sediu social

PRAHOVA, MĂRGINENII DE JOS, 455, 107253

Județ
PRAHOVA
Localitate
MĂRGINENII DE JOS
Cod poștal
107253

Date juridice și fiscale

Neplătitoare de TVA Fără TVA la încasare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
14.01.2011
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Data radierii
06.05.2026
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orășenească Băicoi
Ultima verificare ANAF
04.10.2026, 23:56

Buletinul Procedurilor de Insolvență

175 înregistrări BPI identificate

Dosare distincte
1
Cea mai recentă înregistrare
05.05.2026

Dosare în instanță

Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.

Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)
Dosare identificate
4 dosare asociate firmei

Bilanțuri publice

Evoluție financiară

Ani disponibili: 2011–2025
Cifră de afaceri 0 RONBilanț 2025
Rezultat net 0 RONBilanț 2025
Număr mediu salariați –Bilanț 2025
An Cifră de afaceri Venituri Rezultat net Active Datorii Salariați
2025 0 RON 0 RON 0 RON 1.528.577 RON 1.059.231 RON –
2024 0 RON 0 RON 0 RON 1.528.577 RON 1.059.231 RON –
2023 0 RON 0 RON 0 RON 1.528.577 RON 1.059.231 RON –
2022 144.170 RON 184.013 RON 131.828 RON 1.528.577 RON 1.059.231 RON –
2021 627.706 RON 1.639.687 RON 337.319 RON 1.471.112 RON 1.136.979 RON 5
2020 2.304.039 RON 2.304.375 RON 637.575 RON 2.128.826 RON 1.561.578 RON 9
2019 69.431 RON 69.431 RON 67.348 RON 910.566 RON 976.143 RON –
2018 – 0 RON 0 RON 875.377 RON 1.008.302 RON –
2017 – 0 RON 0 RON 875.377 RON 1.008.302 RON –
2016 – 0 RON 0 RON 875.377 RON 1.008.302 RON –
2015 – 0 RON 0 RON 875.377 RON 1.008.302 RON –
2014 0 RON 0 RON 0 RON 875.377 RON 1.008.302 RON –
2011 842.012 RON 842.056 RON −133.125 RON 875.377 RON 1.008.302 RON 9

Reprezentanți

TU*** GE*****25 firme asociate

Reprezentant al persoanei juridice

TU*** GE***** CI*9 firme asociate

Lichidator judiciar

Istoric public

Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.

  1. 06.05.2026 ANAF și ONRC

    Compania a fost radiată

  2. 07.07.2022–06.05.2026 ONRC

    Mențiunea „Sub incidența Legii 85/2014” a apărut, apoi nu a mai figurat în datele publice

  3. 07.07.2023 ONRC

    Compania a intrat în faliment

  4. 18.12.2019–31.01.2023 ANAF

    Firma a fost plătitoare de TVA

  5. 07.07.2022 ONRC

    Compania a intrat în insolvență

  6. 06.05.2019 ONRC

    Sediul social s-a schimbat

    Adresă anterioară
    PRAHOVA, MĂRGINENII DE JOS, 107253
    Adresă nouă
    PRAHOVA, MĂRGINENII DE JOS, 455, 107253
  7. 17.01.2011–31.07.2012 ANAF

    Firma a fost plătitoare de TVA

  8. 14.01.2011 ONRC

    Compania a fost înființată

    DONSAL INVEST SRL a fost înregistrată cu CUI 27900519 și numărul ONRC J29/36/2011 la adresa PRAHOVA, MĂRGINENII DE JOS, 107253.

Verifică facturile pe datele actuale ale partenerilor

În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.

Încearcă gratuit

Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.

Ultima verificare ANAF: 04.10.2026, 23:56 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026

Pentru firma ta

3 luni gratuite.

Facturile firmei tale. Direct din SPV.

Creează-ți cont și conectează SPV-ul firmei tale. Ai toate facturile într-un singur loc.

  • Preluare automată din SPV
  • Căutare și arhivare facturi
  • Verificarea datelor partenerilor
Vreau 3 luni gratuite

Fără card bancar