ActivăSOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

JULIA EVENTS & MANAGEMENT SRL

CUI 28398055Nr. registru J2016000812239SRL
CAEN principal

Sediu social · ILFOV, ROȘU, WEINER PALADA 58M, bl. C1, Etaj 2, Apartament 8, camera nr.1

Neplătitoare de TVA
Cifră de afaceri 248.131 RON
Salariați 1
Înființat 2011

Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.

Localizare

Sediu social

ILFOV, ROȘU, WEINER PALADA 58M, bl. C1, Etaj 2, Apartament 8, camera nr.1

Date juridice și fiscale

Neplătitoare de TVA Fără TVA la încasare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
27.04.2011
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orășenească Bragadiru
Ultima verificare ANAF
10.10.2026, 21:49
Domiciliu fiscal
ILFOV, ROȘU, Str. Weiner Palada 58M, Camera 1

Bilanțuri publice

Evoluție financiară

Ani disponibili: 2011–2025
Cifră de afaceri 248.131 RONBilanț 2025
Rezultat net 29.170 RONBilanț 2025
Număr mediu salariați 1Bilanț 2025
An Cifră de afaceri Venituri Rezultat net Active Datorii Salariați
2025 248.131 RON 248.131 RON 29.170 RON 42.325 RON 6.104 RON 1
2024 197.783 RON 198.984 RON 18.200 RON 27.192 RON 21.506 RON 1
2023 202.555 RON 202.558 RON 35.174 RON 22.021 RON 33.169 RON 1
2022 219.711 RON 219.712 RON 44.947 RON 29.064 RON 75.386 RON 1
2021 148.758 RON 148.760 RON 22.617 RON 28.576 RON 119.845 RON 1
2020 98.424 RON 98.424 RON −21.885 RON 29.721 RON 143.607 RON 1
2019 131.598 RON 131.598 RON −21.007 RON 30.901 RON 122.902 RON 2
2018 165.678 RON 165.678 RON 10.278 RON 28.615 RON 99.609 RON 1
2017 107.059 RON 107.059 RON −31.332 RON 20.640 RON 101.911 RON 1
2016 6.750 RON 6.750 RON −51.140 RON 9.211 RON 59.410 RON –
2015 0 RON 0 RON −476 RON 1.100 RON 159 RON 0
2014 0 RON 0 RON −1.165 RON 1.576 RON 159 RON –
2013 5.296 RON 5.296 RON 3.769 RON 2.741 RON 159 RON –
2012 0 RON 1 RON −531 RON 1.723 RON 2.910 RON –
2011 0 RON 0 RON −856 RON 1.061 RON 1.717 RON –

Reprezentanți

IR****** LU******1 firmă asociată

Administrator

LI***** CA*****2 firme asociate

Administrator

Istoric public

Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.

  1. 03.02.2026 ONRC

    Clasificarea CAEN a fost actualizată

    Clasificare anterioară
    CAEN Rev. 2 (2008)
    Clasificare nouă
    CAEN Rev. 3 (2025)
  2. 03.02.2026 ONRC

    Activitățile CAEN autorizate s-au schimbat

    Coduri anterioare
    Coduri noi
  3. 18.12.2024 ONRC

    Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat

    Număr anterior
    J23/812/2016
    Număr nou
    J2016000812239
  4. 18.12.2024 ONRC

    Sediul social s-a schimbat

    Adresă anterioară
    ILFOV, CHIAJNA, CÂMPULUI 127, Camera 3, 77040, tarla 35, parcela 7
    Adresă nouă
    ILFOV, ROȘU, WEINER PALADA 58M, bl. C1, Etaj 2, Apartament 8, camera nr.1
  5. 09.05.2017–09.12.2021 ONRC

    A avut sediul social expirat

  6. 09.12.2021 ONRC

    Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat

    Număr anterior
    J40/5188/2011
    Număr nou
    J23/812/2016
  7. 09.12.2021 ONRC

    Sediul social s-a schimbat

    Adresă anterioară
    BUCUREȘTI, Sector 6, Prelungirea GHENCEA 14, bl. R1, sc. A, Etaj 10, Apartament 42, 61706
    Adresă nouă
    ILFOV, CHIAJNA, CÂMPULUI 127, Camera 3, 77040, tarla 35, parcela 7
  8. 09.12.2021 ONRC

    Compania figurează din nou ca activă

  9. 09.05.2017 ONRC

    Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat

    Număr anterior
    J23/812/2016
    Număr nou
    J40/5188/2011
  10. 09.05.2017 ONRC

    Compania a fost radiată

  11. 02.05.2016 ONRC

    Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat

    Număr anterior
    J40/5188/2011
    Număr nou
    J23/812/2016
  12. 02.05.2016 ONRC

    Sediul nu mai figurează ca expirat

  13. 27.04.2011 ONRC

    Compania a fost înființată

    JULIA EVENTS & MANAGEMENT SRL a fost înregistrată cu CUI 28398055 și numărul ONRC J40/5188/2011 la adresa BUCUREȘTI, Sector 6, Prelungirea GHENCEA 14, bl. R1, sc. A, Etaj 10, Apartament 42, 61706.

Verifică facturile pe datele actuale ale partenerilor

În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.

Încearcă gratuit

Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.

Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 21:49 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026

Pentru firma ta

3 luni gratuite.

Facturile firmei tale. Direct din SPV.

Creează-ți cont și conectează SPV-ul firmei tale. Ai toate facturile într-un singur loc.

  • Preluare automată din SPV
  • Căutare și arhivare facturi
  • Verificarea datelor partenerilor
Vreau 3 luni gratuite

Fără card bancar