Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J38/310/2011
- Număr nou
- J2011000310383
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · VÂLCEA, RÂMNICU VÂLCEA, Ostroveni 124B, Camera 2.p
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
VÂLCEA, RÂMNICU VÂLCEA, Ostroveni 124B, Camera 2.p
Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 451.175 RON | 690.625 RON | −47.526 RON | 183.272 RON | 10.297 RON | 2 |
| 2024 | 767.906 RON | 832.029 RON | 33.064 RON | 326.971 RON | 82.171 RON | 7 |
| 2023 | 206.905 RON | 259.290 RON | 6.371 RON | 248.776 RON | 37.040 RON | 4 |
| 2022 | 421.929 RON | 423.701 RON | 78.309 RON | 335.193 RON | 59.827 RON | 2 |
| 2021 | 479.664 RON | 501.490 RON | 86.292 RON | 200.823 RON | 3.766 RON | 3 |
| 2020 | 297.582 RON | 328.281 RON | 43.520 RON | 162.182 RON | 26.417 RON | 2 |
| 2019 | 73.203 RON | 82.496 RON | 32.665 RON | 126.610 RON | 14.365 RON | 2 |
| 2018 | 105.566 RON | 105.566 RON | 88.787 RON | 105.900 RON | 2.321 RON | – |
| 2017 | 10.000 RON | 10.000 RON | 8.322 RON | 14.847 RON | 55 RON | 1 |
| 2016 | 12.000 RON | 12.000 RON | 11.148 RON | 6.525 RON | 55 RON | – |
| 2015 | – | 0 RON | −170 RON | – | 4.678 RON | – |
| 2014 | 13.500 RON | 13.500 RON | 1.774 RON | – | 4.508 RON | 1 |
| 2013 | 3.500 RON | 3.500 RON | −6.287 RON | – | 6.282 RON | – |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | −110 RON | 5 RON | 0 RON | – |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | −85 RON | 115 RON | 0 RON | 0 |
Administrator
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4759
Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4755
Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
ORZINED CONS S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 28545741 și numărul ONRC J38/310/2011 la adresa VÂLCEA, RÂMNICU VÂLCEA, Str. OSTROVENI 124A, 240029.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 30.10.2026, 19:48 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026