Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J23/1586/2011
- Număr nou
- J2011001586233
CAEN 1089
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · ILFOV, ȘTEFĂNEȘTII DE JOS, Șos. LINIA DE CENTURĂ 2J, 77175
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
ILFOV, ȘTEFĂNEȘTII DE JOS, Șos. LINIA DE CENTURĂ 2J, 77175
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17.191.694 RON | 17.203.917 RON | 1.389.633 RON | 5.058.590 RON | 5.834.109 RON | 75 |
| 2024 | 17.731.548 RON | 17.795.884 RON | −1.237.917 RON | 3.010.198 RON | 5.193.254 RON | 136 |
| 2023 | 15.643.457 RON | 15.799.235 RON | −715.984 RON | 3.399.373 RON | 4.357.329 RON | 98 |
| 2022 | – | 0 RON | −50.749 RON | 8.215 RON | 259.987 RON | – |
| 2021 | – | 0 RON | 0 RON | 10.504 RON | 211.527 RON | – |
| 2020 | – | 0 RON | −24.309 RON | 10.504 RON | 211.527 RON | 1 |
| 2019 | – | 0 RON | −37.035 RON | 6.769 RON | 183.483 RON | 1 |
| 2018 | 1.260 RON | 1.260 RON | −45.426 RON | 12.474 RON | 152.153 RON | 0 |
| 2017 | 14.340 RON | 14.340 RON | −35.552 RON | 8.256 RON | 102.509 RON | – |
| 2016 | 50.000 RON | 50.000 RON | 32.255 RON | 8.773 RON | 67.474 RON | – |
| 2015 | – | 0 RON | −5.473 RON | 44 RON | 91.000 RON | – |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | −4.740 RON | 248 RON | 85.731 RON | 1 |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | −6.195 RON | 482 RON | 81.224 RON | 0 |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | −49.250 RON | 136 RON | 74.683 RON | 0 |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | −25.497 RON | 703 RON | 26.000 RON | 0 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1085
Fabricarea de mâncăruri preparate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1086
Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1089
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4617
Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 1039
Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1061
Fabricarea produselor de morărit
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1062
Fabricarea amidonului și a produselor din amidon
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1072
Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1073
Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1085
Fabricarea de mâncăruri preparate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1086
Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1089
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4617
Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
Prima apariție în istoricul public disponibil.
PRIMA LIGHT GROUP SRL a fost înregistrată cu CUI 28619164 și numărul ONRC J23/1586/2011 la adresa ILFOV, TÂNCĂBEȘTI, Str. GEORGE BACOVIA 398, 77167.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 17:57 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026