RadiatăSOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

RMA SISTEME ȘI SOLUȚII SRL

CUI 30306924Nr. registru J40/6752/2012SRL
CAEN principal

Sediu social · București, Sectorul 4, METALURGIEI 61B, bl. 1, Etaj 5, Apartament 63, 1, CAMERA NR. 1

Neplătitoare de TVA
Cifră de afaceri –
Salariați –
Înființat 2012

Indicatori din bilanțul anual pentru 2019.

Localizare

Sediu social

București, Sectorul 4, METALURGIEI 61B, bl. 1, Etaj 5, Apartament 63, 1, CAMERA NR. 1

Date juridice și fiscale

Neplătitoare de TVA Fără TVA la încasare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
12.06.2012
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Data radierii
24.07.2020
Organ fiscal
Administrația Sector 4 a Finanțelor Publice
Ultima verificare ANAF
06.10.2026, 23:20
Domiciliu fiscal
București, Sectorul 4, B-dul Metalurgiei 61B, Camera 1, 41832

Buletinul Procedurilor de Insolvență

95 înregistrări BPI identificate

Dosare distincte
1
Cea mai recentă înregistrare
17.11.2020

Bilanțuri publice

Evoluție financiară

Ani disponibili: 2012–2019
Cifră de afaceri –Bilanț 2019
Rezultat net 0 RONBilanț 2019
Număr mediu salariați –Bilanț 2019
An Cifră de afaceri Venituri Rezultat net Active Datorii Salariați
2019 – 0 RON 0 RON – 332.157 RON –
2018 – 0 RON 0 RON – 353.334 RON –
2017 0 RON 0 RON 0 RON 1.813 RON 333.970 RON –
2016 – 0 RON −107 RON 1.813 RON 333.970 RON –
2015 62.913 RON 62.913 RON 718 RON 2.133 RON 334.182 RON 3
2014 189.598 RON 189.598 RON −82.242 RON 90.924 RON 423.690 RON 18
2013 734.089 RON 734.142 RON −179.924 RON 260.689 RON 511.213 RON 20
2012 584.421 RON 584.548 RON −70.800 RON 320.380 RON 390.980 RON 9

Reprezentanți

CI* CL***** DA*****23 firme asociate

Lichidator judiciar

CL***** DA*****22 firme asociate

Reprezentant al persoanei juridice

Structură teritorială

Sedii secundare și puncte de lucru

Fiecare sediu are profil separat, cu propriul CUI și propriile date publice.

Vezi toate cele 1

Sediu secundar

RMA SISTEME ȘI SOLUȚII SRL - ENTITATE

CUI 31648062

București, Sectorul 6, B-dul Iuliu Maniu 7, bl. N, 61072

Cifră de afaceri
–
Salariați
–
Înființat
2013
Ultimul bilanț anual
Bilanț indisponibil

Istoric public

Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.

  1. 01.02.2019–01.08.2020 ONRC

    Mențiunea „Sub incidența Legii 85/2014” a apărut, apoi nu a mai figurat în datele publice

  2. 24.07.2020 ANAF și ONRC

    Compania a fost radiată

  3. 02.05.2020 ONRC

    Sediul social s-a schimbat

    Adresă anterioară
    BUCUREȘTI, Sector 4, METALURGIEI 61B, bl. 1, Etaj 5, Apartament 63, 41832, CAMERA 2
    Adresă nouă
    BUCUREȘTI, Sector 4, METALURGIEI 61B, bl. 1, Etaj 5, Apartament 63, 1, CAMERA NR. 1
  4. 12.08.2019 ONRC

    Compania a intrat în faliment

  5. 06.05.2019 ONRC

    Sediul social s-a schimbat

    Adresă anterioară
    BUCUREȘTI, Sector 4, Constantin Brâncoveanu 116, bl. M2/III, sc. 3, Etaj 3, Apartament 138, 41455, CAM. 2
    Adresă nouă
    BUCUREȘTI, Sector 4, METALURGIEI 61B, bl. 1, Etaj 5, Apartament 63, 41832, CAMERA 2
  6. 01.02.2019 ONRC

    Compania a intrat în insolvență

  7. 30.04–31.07.2018 ONRC

    A avut sediul social expirat

  8. 31.07.2018 ONRC

    Sediul social s-a schimbat

    Adresă anterioară
    BUCUREȘTI, Sector 4, CONSTANTIN BRÂNCOVEANU 116, bl. M2/III, sc. 3, Etaj 3, Apartament 138, 23842, Camera nr. 1
    Adresă nouă
    BUCUREȘTI, Sector 4, Constantin Brâncoveanu 116, bl. M2/III, sc. 3, Etaj 3, Apartament 138, 41455, CAM. 2
  9. 31.01.2015–02.05.2016 ONRC

    A avut sediul social expirat

  10. 09.08.2012–01.01.2016 ANAF

    Firma a fost plătitoare de TVA

  11. 01.01.2013–01.01.2016 ANAF

    Firma a aplicat TVA la încasare

  12. 03.02.2014 ONRC

    Sediul nu mai figurează ca expirat

  13. 12.06.2012 ONRC

    Compania a fost înființată

    RMA SISTEME ȘI SOLUȚII SRL a fost înregistrată cu CUI 30306924 și numărul ONRC J40/6752/2012 la adresa BUCUREȘTI, Sector 4, CONSTANTIN BRÂNCOVEANU 116, bl. M2/III, sc. 3, Etaj 3, Apartament 138, 23842, Camera nr. 1.

Verifică facturile pe datele actuale ale partenerilor

În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.

Încearcă gratuit

Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.

Ultima verificare ANAF: 06.10.2026, 23:20 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026

Pentru firma ta

3 luni gratuite.

Facturile firmei tale. Direct din SPV.

Creează-ți cont și conectează SPV-ul firmei tale. Ai toate facturile într-un singur loc.

  • Preluare automată din SPV
  • Căutare și arhivare facturi
  • Verificarea datelor partenerilor
Vreau 3 luni gratuite

Fără card bancar