Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J35/2436/2020
- Număr nou
- J2020002436351
CAEN 4211
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · TIMIȘ, SĂCĂLAZ, Str. Margaretelor 18, 307370
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
TIMIȘ, SĂCĂLAZ, Str. Margaretelor 18, 307370
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.731.748 RON | 5.156.765 RON | 258.972 RON | 3.836.112 RON | 3.547.731 RON | 8 |
| 2024 | 10.816.568 RON | 10.828.546 RON | 407.846 RON | 3.609.113 RON | 3.173.047 RON | 5 |
| 2023 | 2.520.099 RON | 2.520.713 RON | 373.501 RON | 1.389.752 RON | 950.307 RON | 6 |
| 2022 | 2.170.069 RON | 2.170.097 RON | 351.637 RON | 1.211.162 RON | 849.291 RON | 6 |
| 2021 | 1.361.555 RON | 1.370.639 RON | 195.069 RON | 678.078 RON | 472.775 RON | 5 |
| 2020 | 688.730 RON | 689.202 RON | 43.282 RON | 201.474 RON | 147.681 RON | 4 |
| 2019 | 332.484 RON | 317.384 RON | 76.277 RON | 195.992 RON | 109.212 RON | 4 |
| 2018 | 235.878 RON | 252.950 RON | 4.796 RON | 170.059 RON | 108.562 RON | 5 |
| 2017 | 347.202 RON | 348.921 RON | 46.335 RON | 89.152 RON | 32.511 RON | 5 |
| 2016 | 400.474 RON | 401.052 RON | 110.277 RON | 222.159 RON | 211.686 RON | 5 |
| 2015 | 233.072 RON | 233.080 RON | 87.718 RON | 85.699 RON | 25.503 RON | 3 |
| 2014 | 48.300 RON | 48.367 RON | −28.022 RON | 16.982 RON | 44.504 RON | 3 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4673
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7732
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8130
Activități de întreținere peisagistică
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4211
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4221
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4222
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4299
Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7732
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8130
Activități de întreținere peisagistică
CAEN Rev. 3 (2025)
GALSIS PRACTICAL S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 33390350 și numărul ONRC J11/318/2014 la adresa CARAȘ-SEVERIN, REȘIȚA, Aleea SPERANTEI.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 18:00 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026