ActivăSOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

RÂMNICU VÂLCEA SHOPPING CITY SRL

CUI 33499200Nr. registru J2014009748403SRL
CAEN principal

Sediu social · București, Sectorul 1, FLOREASCA 169 A, bl. A, Etaj 5, Birou 42, 14459, SECTIUNEA A5.1

Plătitoare de TVA
Cifră de afaceri 47.236.199 RON
Salariați –
Înființat 2014

Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.

Localizare

Sediu social

București, Sectorul 1, FLOREASCA 169 A, bl. A, Etaj 5, Birou 42, 14459, SECTIUNEA A5.1

Date juridice și fiscale

Plătitoare de TVA Fără TVA la încasare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
21.08.2014
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal
Direcția Generală a Finanțelor Publice Municipiul București
Ultima verificare ANAF
10.10.2026, 19:43
Domiciliu fiscal
București, Sectorul 1, Calea Floreasca 169 A, bl. A. SECTIUNEA A5.1, Birou 42

Dosare în instanță

Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.

Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)
Dosare identificate
12 dosare asociate firmei
Posibil în curs
3 dosare posibil în curs

Bilanțuri publice

Evoluție financiară

Ani disponibili: 2014–2025
Cifră de afaceri 47.236.199 RONBilanț 2025
Rezultat net 3.170.171 RONBilanț 2025
Număr mediu salariați –Bilanț 2025
An Cifră de afaceri Venituri Rezultat net Active Datorii Salariați
2025 47.236.199 RON 48.009.735 RON 3.170.171 RON 371.146.250 RON 150.171.094 RON –
2024 45.533.180 RON 46.137.521 RON 5.793.086 RON 366.061.607 RON 163.368.132 RON –
2023 41.449.693 RON 211.779.971 RON 3.657.204 RON 342.014.139 RON 178.363.831 RON –
2022 37.852.421 RON 43.239.930 RON 5.511.306 RON 312.793.926 RON 183.733.851 RON –
2021 30.482.192 RON 31.344.368 RON −1.439.202 RON 274.124.168 RON 194.698.994 RON –
2020 24.451.990 RON 25.494.711 RON −14.811.137 RON 260.799.024 RON 201.226.109 RON 0
2019 27.651.316 RON 29.134.525 RON −8.061.988 RON 258.645.736 RON 187.565.922 RON 0
2018 23.437.419 RON 26.596.892 RON −6.418.080 RON 228.320.212 RON 184.275.893 RON 0
2017 1.836.159 RON 3.727.135 RON −10.964.109 RON 229.033.558 RON 178.233.431 RON 0
2016 0 RON 646.290 RON −5.615.901 RON 43.491.333 RON 47.594.426 RON 0
2015 0 RON 2.415.553 RON −207.246 RON 201.589 RON 400.177 RON 0
2014 0 RON 18 RON −81.342 RON 1.461.459 RON 1.452.801 RON 0

Reprezentanți

BA*** CO**** MA****24 firme asociate

Administrator

MA****** MA**** DO***4 firme asociate

Administrator

RA** TU*** AN****18 firme asociate

Administrator

Istoric public

Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.

  1. 06.10.2025 ONRC

    Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat

    Număr anterior
    J40/9748/2014
    Număr nou
    J2014009748403
  2. 06.10.2025 ONRC

    Clasificarea CAEN a fost actualizată

    Clasificare anterioară
    CAEN Rev. 2 (2008)
    Clasificare nouă
    CAEN Rev. 3 (2025)
  3. 06.10.2025 ONRC

    Activitățile CAEN autorizate s-au schimbat

    Coduri anterioare
    Coduri noi
  4. 07.07.2023 ONRC

    Sediul social s-a schimbat

    Adresă anterioară
    BUCUREȘTI, Sector 1, Calea FLOREASCA 169 A, bl. A, Etaj 5, 14459, FLOREASCA 169, SECTIUNEA A5.1, . 42
    Adresă nouă
    BUCUREȘTI, Sector 1, FLOREASCA 169 A, bl. A, Etaj 5, Birou 42, 14459, SECTIUNEA A5.1
  5. 31.01.2017 ONRC

    Denumirea firmei s-a schimbat

    Denumire anterioară
    SATU MARE REAL ESTATE INVESTMENT SRL
    Denumire nouă
    RÂMNICU VÂLCEA SHOPPING CITY SRL
  6. 15.09.2014–prezent ANAF

    Firma este plătitoare de TVA

  7. 21.08.2014 ONRC

    Compania a fost înființată

    SATU MARE REAL ESTATE INVESTMENT SRL a fost înregistrată cu CUI 33499200 și numărul ONRC J40/9748/2014 la adresa BUCUREȘTI, Sector 1, Calea FLOREASCA 169 A, bl. A, Etaj 5, 14459, FLOREASCA 169, SECTIUNEA A5.1, . 42.

Verifică facturile pe datele actuale ale partenerilor

În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.

Încearcă gratuit

Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.

Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 19:43 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026

Pentru firma ta

3 luni gratuite.

Facturile firmei tale. Direct din SPV.

Creează-ți cont și conectează SPV-ul firmei tale. Ai toate facturile într-un singur loc.

  • Preluare automată din SPV
  • Căutare și arhivare facturi
  • Verificarea datelor partenerilor
Vreau 3 luni gratuite

Fără card bancar