Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J13/1246/2015
- Număr nou
- J2015001246139
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · CONSTANȚA, MANGALIA, MIHAI VITEAZU, bl. O14, sc. A, Parter, Apartament 1, 905500, CAMERA 1
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
CONSTANȚA, MANGALIA, MIHAI VITEAZU, bl. O14, sc. A, Parter, Apartament 1, 905500, CAMERA 1
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.524.914 RON | 1.524.931 RON | 242.832 RON | 1.062.942 RON | 807.835 RON | – |
| 2024 | 1.294.112 RON | 1.335.890 RON | 477.489 RON | 1.742.611 RON | 989.336 RON | 5 |
| 2023 | 1.431.271 RON | 1.439.222 RON | 276.180 RON | 1.009.036 RON | 463.249 RON | 5 |
| 2022 | 789.623 RON | 807.642 RON | 1.127 RON | 864.216 RON | 351.685 RON | 6 |
| 2021 | 320.698 RON | 320.987 RON | 8.056 RON | 1.067.797 RON | 266.818 RON | 3 |
| 2020 | 1.223.186 RON | 1.224.023 RON | 354.333 RON | 1.227.309 RON | 434.386 RON | 5 |
| 2019 | 771.483 RON | 774.590 RON | 225.172 RON | 662.044 RON | 223.454 RON | 6 |
| 2018 | 528.717 RON | 528.718 RON | 224.140 RON | 491.978 RON | 267.638 RON | 2 |
| 2017 | 214.158 RON | 214.158 RON | 85.511 RON | 221.909 RON | 95.913 RON | – |
| 2016 | 210.716 RON | 210.716 RON | 86.448 RON | 123.540 RON | 24 RON | – |
| 2015 | 219.981 RON | 219.983 RON | 68.367 RON | 69.487 RON | 920 RON | 1 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4942
Servicii de mutare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8129
Alte activități de curățenie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4299
Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4323
Lucrări de izolații
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4391
Activități de zidărie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4942
Servicii de mutare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7732
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8122
Activități specializate de curățenie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8123
Alte activități de curățenie
CAEN Rev. 3 (2025)
RADU CONSTRUCT ALPIN SRL a fost înregistrată cu CUI 34635512 și numărul ONRC J13/1246/2015 la adresa CONSTANȚA, MANGALIA, MIHAI VITEAZU, bl. O14, sc. A, Parter, Apartament 1, 905500, CAMERA 1.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 17:30 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026