3 PUNCTE SRL
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea N
- Diviziunea 71
- Grupa 711
- Clasa 7112
Sediu social · MUREȘ, TÂRGU MUREȘ, Str. Sg. maj. Lazăr Blejnari 3, 540260
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
Sediu social
MUREȘ, TÂRGU MUREȘ, Str. Sg. maj. Lazăr Blejnari 3, 540260
Date juridice și fiscale
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înregistrării
- 17.02.2016
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal
- Administrația Județeană a Finanțelor Publice Mureș
- Ultima verificare ANAF
- 03.11.2026, 18:40
Bilanțuri publice
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128.950 RON | 128.950 RON | 100.442 RON | 102.770 RON | 24.609 RON | – |
| 2024 | 0 RON | 0 RON | −3.050 RON | 10.887 RON | 33.168 RON | 0 |
| 2023 | 0 RON | 0 RON | −3.082 RON | 13.137 RON | 32.368 RON | 0 |
| 2022 | 7.500 RON | 7.500 RON | 1.180 RON | 15.419 RON | 31.567 RON | 0 |
| 2021 | 700 RON | 700 RON | −9.568 RON | 20.531 RON | 37.859 RON | 0 |
| 2020 | – | 0 RON | −900 RON | 10.678 RON | 18.438 RON | 0 |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | −862 RON | 10.678 RON | 17.538 RON | – |
| 2018 | 4.700 RON | 46.879 RON | −6.339 RON | 21.513 RON | 27.511 RON | 0 |
| 2017 | 30.430 RON | 30.430 RON | 966 RON | 63.062 RON | 62.722 RON | 0 |
| 2016 | 2.550 RON | 2.550 RON | −826 RON | 470 RON | 1.096 RON | 1 |
Reprezentanți
Administrator
Istoric public
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
- 02.03–03.04.2026ONRC02.03–03.04.2026 ONRC
- 03.04.2026ONRC03.04.2026 ONRC
Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J26/241/2016
- Număr nou
- J2016000241268
- 03.04.2026ONRC03.04.2026 ONRC
Clasificarea CAEN a fost actualizată
- Clasificare anterioară
- CAEN Rev. 2 (2008)
- Clasificare nouă
- CAEN Rev. 3 (2025)
- 03.04.2026ONRC03.04.2026 ONRC
Activitățile CAEN autorizate s-au schimbat
- Coduri anterioare
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea M
- Diviziunea 70
- Grupa 702
- Clasa 7022
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea M
- Diviziunea 71
- Grupa 711
- Clasa 7112
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea M
- Diviziunea 71
- Grupa 712
- Clasa 7120
- Coduri noi
CAEN 3313
Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea C
- Diviziunea 33
- Grupa 331
- Clasa 3313
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 41
- Grupa 410
- Clasa 4100
CAEN 4613
Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 461
- Clasa 4613
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 461
- Clasa 4619
CAEN 4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea G
- Diviziunea 47
- Grupa 471
- Clasa 4712
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea H
- Diviziunea 49
- Grupa 493
- Clasa 4933
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea H
- Diviziunea 53
- Grupa 532
- Clasa 5320
CAEN 6831
Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea M
- Diviziunea 68
- Grupa 683
- Clasa 6831
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea N
- Diviziunea 71
- Grupa 711
- Clasa 7112
- 17.02.2016ONRC17.02.2016 ONRC
Compania a fost înființată
3 PUNCTE SRL a fost înregistrată cu CUI 35666258 și numărul ONRC J26/241/2016 la adresa MUREȘ, TÂRGU MUREȘ, Str. Sg. maj. Lazăr Blejnari 3, 540260.
Verifică facturile pe datele actuale ale partenerilor
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 03.11.2026, 18:40 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026