Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J3/347/2016
- Număr nou
- J2016000347030
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · ARGEȘ, PÂRVU ROȘU, 285A, Camera 1, 115203
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
ARGEȘ, PÂRVU ROȘU, 285A, Camera 1, 115203
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.129.916 RON | 2.475.735 RON | 67.838 RON | 1.285.455 RON | 663.958 RON | 9 |
| 2024 | 2.109.739 RON | 2.214.245 RON | 23.171 RON | 1.115.566 RON | 660.778 RON | 8 |
| 2023 | 1.796.159 RON | 2.063.919 RON | 78.650 RON | 1.283.210 RON | 582.361 RON | 7 |
| 2022 | 1.767.024 RON | 1.826.953 RON | 58.037 RON | 964.213 RON | 430.690 RON | 7 |
| 2021 | 1.202.038 RON | 1.360.873 RON | 58.781 RON | 1.032.338 RON | 556.852 RON | 6 |
| 2020 | 1.319.307 RON | 1.474.633 RON | 148.346 RON | 1.199.212 RON | 639.815 RON | 7 |
| 2019 | 1.282.930 RON | 1.333.987 RON | 159.320 RON | 837.966 RON | 535.967 RON | 7 |
| 2018 | 805.597 RON | 820.313 RON | 45.429 RON | 720.294 RON | 515.661 RON | 5 |
| 2017 | 489.975 RON | 491.554 RON | 147.914 RON | 288.744 RON | 112.346 RON | 3 |
| 2016 | 172.200 RON | 177.050 RON | 28.285 RON | 169.496 RON | 141.011 RON | – |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4942
Servicii de mutare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7712
Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4672
Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4673
Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4782
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4783
Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4942
Servicii de mutare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7712
Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9531
Repararea și întreținerea autovehiculelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9532
Repararea și întreținerea motocicletelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9540
Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
CAEN Rev. 3 (2025)
NORBERT SPEED LOGISTIC SRL a fost înregistrată cu CUI 35673123 și numărul ONRC J3/347/2016 la adresa ARGEȘ, PÂRVU ROȘU, 285A, Camera 1, 115203.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 03.11.2026, 19:56 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026