Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J29/1421/2016
- Număr nou
- J2016001421292
CAEN 4120
Revizia nu este precizată.
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 2 (2008)
Sediu social · PRAHOVA, VÂLCĂNEȘTI, 263, 107655
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
PRAHOVA, VÂLCĂNEȘTI, 263, 107655
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.743.847 RON | 3.112.403 RON | 211.511 RON | 902.489 RON | 681.953 RON | 3 |
| 2024 | 1.852.672 RON | 1.852.672 RON | 277.892 RON | 387.301 RON | 108.277 RON | 4 |
| 2023 | 1.220.721 RON | 1.220.721 RON | 274.890 RON | 447.579 RON | 112.168 RON | 6 |
| 2022 | 2.219.847 RON | 2.266.668 RON | 804.810 RON | 960.528 RON | 155.478 RON | 14 |
| 2021 | 867.237 RON | 876.880 RON | 61.577 RON | 202.908 RON | 122.244 RON | 10 |
| 2020 | 261.872 RON | 279.872 RON | 2.753 RON | 63.397 RON | 22.912 RON | 6 |
| 2019 | 298.662 RON | 307.662 RON | −28.884 RON | 74.709 RON | 26.952 RON | 7 |
| 2018 | 185.606 RON | 185.606 RON | 77.114 RON | 106.819 RON | 19.391 RON | 7 |
| 2017 | 22.629 RON | 22.629 RON | 21.684 RON | 34.582 RON | 679 RON | – |
| 2016 | 19.590 RON | 19.590 RON | 12.019 RON | 12.219 RON | 0 RON | – |
Administrator
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4211
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
GABRISAV SPEED CONSTRUCT SRL a fost înregistrată cu CUI 36397085 și numărul ONRC J29/1421/2016 la adresa PRAHOVA, VÂLCĂNEȘTI, 263, 107655.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 21:37 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026