DESEMNAT
METAL WORKS TECHNOLOGY S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT
CUI 55173696
CLUJ, GILĂU, 400635, FERMA 6. HALA 7/2
- Cifră de afaceri
- –
- Salariați
- –
- Înființat
- 2026
- Ultimul bilanț anual
- Bilanț indisponibil
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · CLUJ, SĂLICEA, 77C, 3360
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
CLUJ, SĂLICEA, 77C, 3360
Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 288.447 RON | 300.519 RON | 4.043 RON | 217.453 RON | 141.723 RON | 1 |
| 2024 | 199.400 RON | 214.524 RON | −40.982 RON | 165.757 RON | 61.134 RON | 1 |
| 2023 | 89.150 RON | 168.262 RON | 22.376 RON | 214.068 RON | 56.120 RON | 1 |
| 2022 | 171.461 RON | 199.172 RON | 25.079 RON | 197.292 RON | 34.937 RON | – |
| 2021 | 268.867 RON | 305.922 RON | 218 RON | 193.589 RON | 30.504 RON | 2 |
| 2020 | 261.488 RON | 316.670 RON | 618 RON | 248.747 RON | 38.614 RON | 3 |
| 2019 | 266.722 RON | 298.093 RON | 59.940 RON | 269.659 RON | 7.190 RON | 2 |
| 2018 | 73.925 RON | 114.263 RON | 7.282 RON | 242.796 RON | 10.699 RON | 1 |
| 2017 | 76.948 RON | 76.948 RON | 62.014 RON | 281.555 RON | 19.763 RON | – |
Administrator
Structură teritorială
Fiecare sediu are profil separat, cu propriul CUI și propriile date publice.
DESEMNAT
CUI 55173696
CLUJ, GILĂU, 400635, FERMA 6. HALA 7/2
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2561
Tratarea și acoperirea metalelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2562
Operațiuni de mecanică generală
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2591
Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2592
Fabricarea ambalajelor ușoare din metal
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2593
Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2594
Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2599
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4672
Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4673
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4674
Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4677
Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2551
Acoperirea metalelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2552
Tratamente termice ale metalelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2553
Operațiuni de mecanică generală
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2591
Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2592
Fabricarea ambalajelor metalice ușoare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2593
Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2594
Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2599
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
METAL WORKS TECHNOLOGY S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 37431673 și numărul ONRC J12/1807/2017 la adresa CLUJ, SĂLICEA, 77C, 3360.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 03.11.2026, 19:43 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026