Sediu secundar
CIORBA COMPANY SRL
CUI 53852569
SATU MARE, Str. PARÂNGULUI 2, 3900
- Cifră de afaceri
- –
- Salariați
- –
- Înființat
- 2026
- Ultimul bilanț anual
- Bilanț indisponibil
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · SATU MARE, BĂTARCI, Pădurii 300B
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
SATU MARE, BĂTARCI, Pădurii 300B
Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.085.797 RON | 2.086.217 RON | 141.550 RON | 2.788.800 RON | 2.360.702 RON | 26 |
| 2024 | 2.161.193 RON | 2.091.838 RON | 16.100 RON | 2.608.326 RON | 2.321.787 RON | 18 |
| 2023 | 1.245.696 RON | 2.196.551 RON | 27.510 RON | 2.373.093 RON | 2.102.654 RON | 20 |
| 2022 | 1.168.029 RON | 1.328.029 RON | 14.546 RON | 1.424.023 RON | 1.181.094 RON | 17 |
| 2021 | 655.889 RON | 1.199.010 RON | 18.688 RON | 1.252.175 RON | 1.023.792 RON | 17 |
| 2020 | 1.081.886 RON | 1.674.772 RON | 13.686 RON | 737.638 RON | 527.942 RON | 28 |
| 2019 | 1.503.918 RON | 1.503.971 RON | 169.548 RON | 359.125 RON | 163.115 RON | 8 |
| 2018 | 207.241 RON | 207.241 RON | 105.843 RON | 114.020 RON | 7.177 RON | 4 |
Administrator
Structură teritorială
Fiecare sediu are profil separat, cu propriul CUI și propriile date publice.
Sediu secundar
CUI 53852569
SATU MARE, Str. PARÂNGULUI 2, 3900
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4100
Revizia nu este precizată.
Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
CAEN 1998
Captarea, tratarea și distribuția apei
CAEN Rev. 1 (2003)
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Revizia nu este precizată.
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5320
Revizia nu este precizată.
Alte activități poștale și de curier
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5630
Revizia nu este precizată.
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8122
Revizia nu este precizată.
Activități specializate de curățenie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8299
Revizia nu este precizată.
Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9531
Revizia nu este precizată.
Repararea și întreținerea autovehiculelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4100
Revizia nu este precizată.
Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
CAEN 1998
Captarea, tratarea și distribuția apei
CAEN Rev. 1 (2003)
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Revizia nu este precizată.
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5320
Revizia nu este precizată.
Alte activități poștale și de curier
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5611
Revizia nu este precizată.
Restaurante
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5630
Revizia nu este precizată.
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7820
Revizia nu este precizată.
Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
CAEN Rev. 2 (2008)
Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8122
Revizia nu este precizată.
Activități specializate de curățenie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8299
Revizia nu este precizată.
Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9531
Revizia nu este precizată.
Repararea și întreținerea autovehiculelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9621
Revizia nu este precizată.
Activități de coafură și frizerie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9622
Revizia nu este precizată.
Activități de tratament și înfrumusețare
CAEN Rev. 3 (2025)
CIORBA COMPANY S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 39515304 și numărul ONRC J30/587/2018 la adresa SATU MARE, BĂTARCI, Pădurii 300B.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 19:51 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026