Denumirea firmei s-a schimbat
- Denumire anterioară
- ALPINBISTBOLOG S.R.L.
- Denumire nouă
- ALPINBIST CONSTRUCT S.R.L.
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · BISTRIȚA-NĂSĂUD, STRUGURENI, 47, 427054
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
BISTRIȚA-NĂSĂUD, STRUGURENI, 47, 427054
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.072.178 RON | 1.076.999 RON | −758.819 RON | 1.442.673 RON | 818.255 RON | 6 |
| 2024 | 2.058.130 RON | 2.058.682 RON | 180.433 RON | 2.195.736 RON | 475.552 RON | 11 |
| 2023 | 2.363.753 RON | 2.375.727 RON | 801.508 RON | 2.426.602 RON | 1.236.355 RON | 12 |
| 2022 | 2.384.338 RON | 2.387.748 RON | 1.209.207 RON | 1.540.107 RON | 374.692 RON | 10 |
| 2021 | 1.810.527 RON | 1.814.203 RON | 990.639 RON | 1.133.454 RON | 155.573 RON | 6 |
| 2020 | 787.737 RON | 787.896 RON | 288.416 RON | 489.646 RON | 220.146 RON | 3 |
| 2019 | 775.464 RON | 775.487 RON | 322.388 RON | 510.411 RON | 28.614 RON | 5 |
| 2018 | 172.191 RON | 172.191 RON | 161.741 RON | 167.107 RON | 5.166 RON | 0 |
Administrator și reprezentant
Administrator și reprezentant
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4100
Revizia nu este precizată.
Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
CAEN 1998
Captarea, tratarea și distribuția apei
CAEN Rev. 1 (2003)
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4211
Revizia nu este precizată.
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CAEN Rev. 2 (2008)
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4213
Revizia nu este precizată.
Construcția de poduri și tuneluri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Revizia nu este precizată.
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4312
Revizia nu este precizată.
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4321
Revizia nu este precizată.
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4322
Revizia nu este precizată.
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4324
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4331
Revizia nu este precizată.
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4333
Revizia nu este precizată.
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Revizia nu este precizată.
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4341
Revizia nu este precizată.
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4399
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5520
Revizia nu este precizată.
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8130
Revizia nu este precizată.
Activități de întreținere peisagistică
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9122
Revizia nu este precizată.
Activități ale siturilor și monumentelor istorice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4100
Revizia nu este precizată.
Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
CAEN 1998
Captarea, tratarea și distribuția apei
CAEN Rev. 1 (2003)
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4211
Revizia nu este precizată.
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CAEN Rev. 2 (2008)
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4213
Revizia nu este precizată.
Construcția de poduri și tuneluri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Revizia nu este precizată.
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4312
Revizia nu este precizată.
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4321
Revizia nu este precizată.
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4322
Revizia nu este precizată.
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4324
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4331
Revizia nu este precizată.
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4333
Revizia nu este precizată.
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Revizia nu este precizată.
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4341
Revizia nu este precizată.
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4399
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5520
Revizia nu este precizată.
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6811
Revizia nu este precizată.
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6812
Revizia nu este precizată.
Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7732
Revizia nu este precizată.
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8130
Revizia nu este precizată.
Activități de întreținere peisagistică
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9122
Revizia nu este precizată.
Activități ale siturilor și monumentelor istorice
CAEN Rev. 3 (2025)
ALPINBISTBOLOG S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 39915963 și numărul ONRC J6/1065/2018 la adresa BISTRIȚA-NĂSĂUD, STRUGURENI.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 03.11.2026, 21:46 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026