DESEMNAT
FILBUS TRAVEL AGENCY S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT
CUI 55100783
CONSTANȚA, Str. THEODOR BURADA 1, 0900271, INCINTA AUTOGARA SUD
- Cifră de afaceri
- –
- Salariați
- –
- Înființat
- 2026
- Ultimul bilanț anual
- Bilanț indisponibil
CAEN 4931
Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · CONSTANȚA, MANGALIEI 61, bl. SM3, sc. B, Etaj 8, Apartament 78, 900131, CAMERA NR.1
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
CONSTANȚA, MANGALIEI 61, bl. SM3, sc. B, Etaj 8, Apartament 78, 900131, CAMERA NR.1
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.420.250 RON | 3.525.822 RON | 338.921 RON | 2.472.083 RON | 2.044.814 RON | 19 |
| 2024 | 2.148.250 RON | 2.281.233 RON | 10.077 RON | 1.345.307 RON | 1.446.960 RON | 8 |
| 2023 | 1.931.110 RON | 2.042.720 RON | 9.335 RON | 892.462 RON | 873.041 RON | 6 |
| 2022 | 726.195 RON | 753.344 RON | 15.950 RON | 371.250 RON | 334.815 RON | 2 |
| 2021 | 196.878 RON | 207.475 RON | 2.507 RON | 135.127 RON | 114.642 RON | 2 |
| 2020 | 123.493 RON | 129.437 RON | 3.356 RON | 24.200 RON | 70.341 RON | 2 |
| 2019 | 74.983 RON | 76.946 RON | 14.423 RON | 33.412 RON | 18.789 RON | 1 |
Administrator
Structură teritorială
Fiecare sediu are profil separat, cu propriul CUI și propriile date publice.
DESEMNAT
CUI 55100783
CONSTANȚA, Str. THEODOR BURADA 1, 0900271, INCINTA AUTOGARA SUD
Sediu secundar
CUI 55054318
TULCEA, Str. PORTULUI 28A, INCINTA AUTOGARA TULCEA
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7911
Activități ale agențiilor turistice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7912
Activități ale tur-operatorilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7990
Alte servicii de rezervare și asistență turistică
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3811
Colectarea deșeurilor nepericuloase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4931
Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4932
Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5232
Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5540
Intermedieri pentru servicii de cazare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7911
Activități ale agențiilor turistice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7912
Activități ale tur-operatorilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7990
Alte servicii de rezervare și asistență turistică
CAEN Rev. 3 (2025)
FILBUS TRAVEL AGENCY S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 40132108 și numărul ONRC J13/3183/2018 la adresa CONSTANȚA, MANGALIEI 61, bl. SM3, sc. B, Etaj 8, Apartament 78, 900131, CAMERA NR.1.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 21:08 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026