Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J10/383/2019
- Număr nou
- J2019000383101
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · BUZĂU, RÂMNICU SĂRAT, Str. Cloșca 8, 125300
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
BUZĂU, RÂMNICU SĂRAT, Str. Cloșca 8, 125300
Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 195.214 RON | 220.450 RON | −48.030 RON | 231.178 RON | 20.987 RON | 1 |
| 2023 | 882.439 RON | 882.733 RON | 482.595 RON | 554.276 RON | 57.685 RON | 3 |
| 2022 | 291.021 RON | 441.255 RON | 48.796 RON | 83.461 RON | 34.465 RON | 3 |
| 2020 | 292.409 RON | 413.557 RON | 1.465 RON | 123.751 RON | 116.851 RON | 9 |
| 2019 | 185.190 RON | 279.422 RON | 5.235 RON | 148.851 RON | 143.416 RON | 7 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4323
Lucrări de izolații
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4391
Activități de zidărie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4684
Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8123
Alte activități de curățenie
CAEN Rev. 3 (2025)
MISTERA DEZCONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 40677571 și numărul ONRC J10/383/2019 la adresa BUZĂU, RÂMNICU SĂRAT, Str. Victoriei 109, 125300.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 21:45 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026