Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J28/662/2019
- Număr nou
- J2019000662280
CAEN 3821
Recuperarea materialelor reciclabile
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · OLT, SLATINA, Str. Zambilelor 7, Camera 3, 230108
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
OLT, SLATINA, Str. Zambilelor 7, Camera 3, 230108
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.521.524 RON | 1.909.081 RON | 124.117 RON | 1.238.018 RON | 827.655 RON | 3 |
| 2024 | 657.469 RON | 717.482 RON | 73.944 RON | 970.628 RON | 667.005 RON | 1 |
| 2023 | 766.750 RON | 856.633 RON | 61.119 RON | 533.470 RON | 276.520 RON | 1 |
| 2022 | 364.527 RON | 400.082 RON | 57.109 RON | 276.920 RON | 62.615 RON | 2 |
| 2021 | 228.024 RON | 262.766 RON | 45.661 RON | 252.801 RON | 76.268 RON | 2 |
| 2020 | 181.379 RON | 227.825 RON | 32.787 RON | 163.309 RON | 11.731 RON | 2 |
| 2019 | 88.955 RON | 103.384 RON | 24.972 RON | 205.183 RON | 36.861 RON | 2 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 2221
Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2222
Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2223
Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2229
Fabricarea altor produse din material plastic
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3811
Colectarea deșeurilor nepericuloase
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3821
Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3832
Recuperarea materialelor reciclabile sortate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3900
Activități și servicii de decontaminare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4677
Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8129
Alte activități de curățenie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8211
Activități combinate de secretariat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8219
Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8299
Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2016
Fabricarea materialelor plastice în forme primare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2221
Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2222
Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2223
Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2224
Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2225
Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2226
Fabricarea altor produse din material plastic
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3811
Colectarea deșeurilor nepericuloase
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3821
Recuperarea materialelor reciclabile
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3823
Alte activități de tratare a deșeurilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3833
Alte activități de eliminare a deșeurilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3900
Activități și servicii de decontaminare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4687
Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Depozitări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Manipulări
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8123
Alte activități de curățenie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8210
Activități de secretariat și servicii suport
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8299
Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
MIDAPLAST COLECT RECYCLING S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 41094819 și numărul ONRC J28/662/2019 la adresa OLT, SLATINA, Str. Zambilelor 7, Camera 3, 230108.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 19:28 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026