A schimbat sediul social
- Adresă anterioară
- CONSTANȚA, POARTA ALBĂ, Str. OCTAVIAN GOGA 42, LOT 20
- Adresă nouă
- CONSTANȚA, Aleea MUZICII 1
CAEN 4221
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · CONSTANȚA, Aleea MUZICII 1
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
CONSTANȚA, Aleea MUZICII 1
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.398.127 RON | 8.414.740 RON | 1.244.651 RON | 3.572.185 RON | 1.641.716 RON | 16 |
| 2024 | 8.775.970 RON | 8.782.475 RON | 708.561 RON | 4.141.855 RON | 2.785.284 RON | 23 |
| 2023 | 4.390.420 RON | 4.404.879 RON | 651.106 RON | 3.809.218 RON | 2.433.766 RON | 16 |
| 2022 | 2.680.097 RON | 2.687.571 RON | 259.050 RON | 1.742.603 RON | 1.014.507 RON | 7 |
| 2021 | 2.015.342 RON | 2.019.624 RON | 384.097 RON | 1.568.965 RON | 1.114.294 RON | 11 |
| 2020 | 144.454 RON | 144.454 RON | 70.374 RON | 617.953 RON | 547.379 RON | 2 |
Administrator
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 3320
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4669
Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4674
Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7732
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7739
Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3320
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4211
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4221
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4323
Lucrări de izolații
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4664
Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4684
Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7732
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7739
Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
F.G.S. INSTAL TEAM PREST S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 43332402 și numărul ONRC J13/3026/2020 la adresa CONSTANȚA, Aleea MUZICII 1.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 18:26 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026