LEORDA - FABRICA DE NUTRETURI COMBINATE
CMC AGROINVEST S.R.L. - PUNCT DE LUCRU LEORDA - FABRICA DE NUTRETURI COMBINATE
CUI 44240110
BOTOȘANI, LEORDA, 0717220
- Cifră de afaceri
- –
- Salariați
- –
- Înființat
- 2021
- Ultimul bilanț anual
- Bilanț indisponibil
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · CONSTANȚA, bl. Noua Navlomar " etaj 1, Camera 16, în imobilul, Incinta Port Constanța, Poarta 1
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
CONSTANȚA, bl. Noua Navlomar " etaj 1, Camera 16, în imobilul, Incinta Port Constanța, Poarta 1
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44.454.856 RON | 68.365.999 RON | −6.514.701 RON | 141.640.569 RON | 55.641.427 RON | 39 |
| 2024 | 15.821.570 RON | 18.749.480 RON | −11.827.003 RON | 114.627.342 RON | 36.121.217 RON | 45 |
| 2023 | 9.877 RON | 368.399 RON | −8.164.671 RON | 87.480.666 RON | 97.117.498 RON | 38 |
| 2022 | 22.739.396 RON | 12.227.550 RON | −5.027.259 RON | 49.672.860 RON | 51.151.995 RON | 32 |
| 2021 | 15.246.307 RON | 19.231.316 RON | −11.278.136 RON | 45.759.933 RON | 42.212.455 RON | 40 |
Administrator
Administrator
Structură teritorială
Fiecare sediu are profil separat, cu propriul CUI și propriile date publice.
LEORDA - FABRICA DE NUTRETURI COMBINATE
CUI 44240110
BOTOȘANI, LEORDA, 0717220
STABIL VEREȘTI
CUI 44275780
SUCEAVA, VEREȘTI, 727600, LA FERMA ZOOTEHNICĂ
IASI
CUI 44231619
IAȘI, Calea Chișinăului 171, 700179
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 0146
Revizia nu este precizată.
Creșterea porcinelor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0162
Revizia nu este precizată.
Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1091
Revizia nu este precizată.
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3822
Revizia nu este precizată.
Tratarea și eliminarea deșeurilor periculoase
CAEN Rev. 2 (2008)
Producția de energie (electrică sau termică) prin tratarea deșeurilor (inclusiv prin incinerare)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3823
Revizia nu este precizată.
Alte activități de tratare a deșeurilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3831
Revizia nu este precizată.
Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
CAEN Rev. 2 (2008)
Incinerarea deșeurilor fără producție de energie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3832
Revizia nu este precizată.
Recuperarea materialelor reciclabile sortate
CAEN Rev. 2 (2008)
Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3833
Revizia nu este precizată.
Alte activități de eliminare a deșeurilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4621
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4623
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata al animalelor vii
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4711
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008)
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4727
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Revizia nu este precizată.
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Revizia nu este precizată.
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8122
Revizia nu este precizată.
Activități specializate de curățenie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8123
Revizia nu este precizată.
Alte activități de curățenie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0146
Revizia nu este precizată.
Creșterea porcinelor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 0162
Revizia nu este precizată.
Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1091
Revizia nu este precizată.
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3822
Revizia nu este precizată.
Tratarea și eliminarea deșeurilor periculoase
CAEN Rev. 2 (2008)
Producția de energie (electrică sau termică) prin tratarea deșeurilor (inclusiv prin incinerare)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3823
Revizia nu este precizată.
Alte activități de tratare a deșeurilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3831
Revizia nu este precizată.
Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
CAEN Rev. 2 (2008)
Incinerarea deșeurilor fără producție de energie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3832
Revizia nu este precizată.
Recuperarea materialelor reciclabile sortate
CAEN Rev. 2 (2008)
Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3833
Revizia nu este precizată.
Alte activități de eliminare a deșeurilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4621
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4623
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata al animalelor vii
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4632
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
CAEN Rev. 2 (2008)
Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4711
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 2 (2008)
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4722
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4727
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Revizia nu este precizată.
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Revizia nu este precizată.
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8123
Revizia nu este precizată.
Alte activități de curățenie
CAEN Rev. 3 (2025)
CMC AGROINVEST S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 43403570 și numărul ONRC J37/760/2020 la adresa VASLUI, PERIENI, 1315, 737405.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 17:34 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026