Sediul social s-a schimbat
- Adresă anterioară
- SUCEAVA, IPOTEȘTI, Str. Șomuz 26
- Adresă nouă
- SUCEAVA, LISAURA, Crizantemelor 8
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · SUCEAVA, LISAURA, Crizantemelor 8
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
SUCEAVA, LISAURA, Crizantemelor 8
Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 142.750 RON | 139.286 RON | −1.428 RON | 32.625 RON | 9.404 RON | 2 |
| 2024 | 134.163 RON | 141.171 RON | −976 RON | 40.088 RON | 15.639 RON | 2 |
| 2023 | 152.664 RON | 146.712 RON | −550 RON | 60.473 RON | 35.048 RON | 2 |
| 2022 | 74.221 RON | 103.763 RON | 6.382 RON | 37.270 RON | 11.295 RON | 2 |
| 2021 | 29.960 RON | 29.960 RON | 19.593 RON | 19.593 RON | 0 RON | – |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4100
Revizia nu este precizată.
Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
CAEN 1998
Captarea, tratarea și distribuția apei
CAEN Rev. 1 (2003)
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Revizia nu este precizată.
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4312
Revizia nu este precizată.
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4321
Revizia nu este precizată.
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4322
Revizia nu este precizată.
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4323
Revizia nu este precizată.
Lucrări de izolații
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4324
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4331
Revizia nu este precizată.
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4332
Revizia nu este precizată.
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4333
Revizia nu este precizată.
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Revizia nu este precizată.
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4335
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4341
Revizia nu este precizată.
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4391
Revizia nu este precizată.
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
Activități de zidărie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1611
Revizia nu este precizată.
Tăierea și rindeluirea lemnului
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 1612
Revizia nu este precizată.
Prelucrarea și finisarea lemnului
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4100
Revizia nu este precizată.
Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
CAEN 1998
Captarea, tratarea și distribuția apei
CAEN Rev. 1 (2003)
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Revizia nu este precizată.
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4312
Revizia nu este precizată.
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4321
Revizia nu este precizată.
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4322
Revizia nu este precizată.
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4323
Revizia nu este precizată.
Lucrări de izolații
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4324
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4331
Revizia nu este precizată.
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4332
Revizia nu este precizată.
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4333
Revizia nu este precizată.
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Revizia nu este precizată.
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4335
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4341
Revizia nu este precizată.
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4391
Revizia nu este precizată.
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
Activități de zidărie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4613
Revizia nu este precizată.
Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4683
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5210
Revizia nu este precizată.
Depozitări
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5224
Revizia nu este precizată.
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și zaharoaselor
CAEN 1998
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
CAEN Rev. 1 (2003)
Manipulări
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
Revizia nu este precizată.
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
ATICS MAINTENANCE SOLUTION S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 44232312 și numărul ONRC J33/896/2021 la adresa SUCEAVA, IPOTEȘTI, Str. Șomuz 26.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 21:16 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026