Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J13/1994/2021
- Număr nou
- J2021001994136
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · CONSTANȚA, CPT. CONSTANTIN PUREC 19A, Camera 1
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
CONSTANȚA, CPT. CONSTANTIN PUREC 19A, Camera 1
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 651.869 RON | 651.869 RON | 8.461 RON | 148.742 RON | 346.044 RON | 8 |
| 2024 | 265.606 RON | 265.606 RON | −135.041 RON | 118.025 RON | 323.789 RON | 6 |
| 2023 | 1.251.108 RON | 1.251.108 RON | 21.755 RON | 221.699 RON | 201.570 RON | 19 |
| 2022 | 983.426 RON | 983.426 RON | 43.339 RON | 119.809 RON | 91.468 RON | 16 |
| 2021 | 169.743 RON | 169.743 RON | −13.299 RON | 21.051 RON | 34.150 RON | 6 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6831
Agenții imobiliare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6820
închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6831
Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6832
Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
CAEN Rev. 3 (2025)
CG CITY BUILD INVEST S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 44434125 și numărul ONRC J13/1994/2021 la adresa CONSTANȚA, Str. PICTOR NICOLAE GRIGORESCU 45, 8700.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 19:10 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026