BUNS FACTORY S.R.L.
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 41
- Grupa 410
- Clasa 4100
Sediu social · PRAHOVA, TÂRGȘORU VECHI, Mercur 5, Camera 1
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
Sediu social
PRAHOVA, TÂRGȘORU VECHI, Mercur 5, Camera 1
Date juridice și fiscale
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înregistrării
- 03.09.2021
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal
- Unitatea Fiscală Orășenească Boldești Scăeni
- Ultima verificare ANAF
- 03.11.2026, 20:42
Bilanțuri publice
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | 0 RON | −256 RON | 42.696 RON | 4.031 RON | – |
| 2024 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 42.952 RON | 4.032 RON | 0 |
| 2023 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 43.321 RON | 4.000 RON | 0 |
| 2022 | 79.320 RON | 79.320 RON | 61.287 RON | 90.321 RON | 1.000 RON | 1 |
| 2021 | 50.000 RON | 50.000 RON | 47.933 RON | 49.710 RON | 1.577 RON | 0 |
Reprezentanți
Administrator
Telefoane
Istoric public
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
- 06.10.2025–03.04.2026ONRC06.10.2025–03.04.2026 ONRC
- 03.04.2026ONRC03.04.2026 ONRC
Sediul social s-a schimbat
- Adresă anterioară
- PRAHOVA, PLOIEȘTI, ION MAIORESCU 2, bl. 33U2, Parter, Apartament 1, 100067, CAM 1
- Adresă nouă
- PRAHOVA, TÂRGȘORU VECHI, Mercur 5, Camera 1
- 03.04.2026ONRC03.04.2026 ONRC
Clasificarea CAEN a fost actualizată
- Clasificare anterioară
- CAEN Rev. 2 (2008)
- Clasificare nouă
- CAEN Rev. 3 (2025)
- 03.04.2026ONRC03.04.2026 ONRC
Activitățile CAEN autorizate s-au schimbat
- Coduri anterioare
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea F
- Diviziunea 41
- Grupa 412
- Clasa 4120
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 433
- Clasa 4331
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 433
- Clasa 4332
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 433
- Clasa 4333
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 433
- Clasa 4334
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 433
- Clasa 4339
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 439
- Clasa 4391
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 439
- Clasa 4399
- Coduri noi
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 41
- Grupa 410
- Clasa 4100
CAEN 4211
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 42
- Grupa 421
- Clasa 4211
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 431
- Clasa 4311
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 431
- Clasa 4312
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 432
- Clasa 4321
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 432
- Clasa 4322
CAEN 4323
Lucrări de izolații
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 432
- Clasa 4323
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 432
- Clasa 4324
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 433
- Clasa 4331
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 433
- Clasa 4332
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 433
- Clasa 4333
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 433
- Clasa 4334
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 433
- Clasa 4335
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 434
- Clasa 4341
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 434
- Clasa 4342
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 435
- Clasa 4350
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 436
- Clasa 4360
CAEN 4391
Activități de zidărie
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 439
- Clasa 4391
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea F
- Diviziunea 43
- Grupa 439
- Clasa 4399
CAEN 4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea G
- Diviziunea 46
- Grupa 468
- Clasa 4683
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
CAEN Rev. 3 (2025)
- Secțiunea N
- Diviziunea 70
- Grupa 702
- Clasa 7020
- 18.12.2024ONRC18.12.2024 ONRC
Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J29/2164/2021
- Număr nou
- J2021002164293
- 18.12.2024ONRC18.12.2024 ONRC
Sediul social s-a schimbat
- Adresă anterioară
- PRAHOVA, ȚÂNȚĂRENI, Str. Ștrandului 15, 107072
- Adresă nouă
- PRAHOVA, PLOIEȘTI, ION MAIORESCU 2, bl. 33U2, Parter, Apartament 1, 100067, CAM 1
- 03.09.2021ONRC03.09.2021 ONRC
Compania a fost înființată
BUNS FACTORY S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 44847806 și numărul ONRC J29/2164/2021 la adresa PRAHOVA, ȚÂNȚĂRENI, Str. Ștrandului 15, 107072.
Verifică facturile pe datele actuale ale partenerilor
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 03.11.2026, 20:42 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026