Identificator TVA
RO54821617- Stare observată
- Activ
- Înregistrare în profilul fiscal
- 03.06.2026
- Perioade TVA observate
- 02.06.2026–prezent
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · SATU MARE, CAREI, Str. Ghiocelului 8, 445100
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
SATU MARE, CAREI, Str. Ghiocelului 8, 445100
Operațiuni intracomunitare
Codurile active și anulate rămân în listă, împreună cu perioadele TVA cunoscute.
Identificator TVA
RO54821617Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113.605 RON | 140.200 RON | −49.039 RON | 204.518 RON | 115.630 RON | 2 |
| 2024 | 64.300 RON | 84.752 RON | −465 RON | 427.121 RON | 266.813 RON | 2 |
| 2023 | 4.650 RON | 12.423 RON | −4.366 RON | 372.709 RON | 189.268 RON | – |
| 2022 | 900 RON | 900 RON | −442 RON | 958 RON | 1.200 RON | – |
Administrator
Structură teritorială
Fiecare sediu are profil separat, cu propriul CUI și propriile date publice.
MARNA NOUA
CUI 53843579
SATU MARE, MARNA NOUĂ, 34, 3827
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2521
Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2529
Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2530
Producția generatoarelor de aburi (cu excepția cazanelor pentru încălzire centrală)
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2550
Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2561
Tratarea și acoperirea metalelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2562
Operațiuni de mecanică generală
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2571
Fabricarea produselor de tăiat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2572
Fabricarea articolelor de feronerie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2573
Fabricarea uneltelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2591
Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2592
Fabricarea ambalajelor ușoare din metal
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4673
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4674
Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2521
Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire central; producția de generatoare de abur și boilere
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2522
Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2562
Fabricarea articolelor de feronerie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2591
Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
SUDAMAR XTT S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 46059146 și numărul ONRC J30/466/2022 la adresa SATU MARE, CAREI, Str. Ghiocelului 8, 445100.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 21:16 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026