Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J24/257/2024
- Număr nou
- J2024000257242
CAEN 7820
Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · MARAMUREȘ, TĂUȚII DE SUS, Forestierului 199A, 435103
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
MARAMUREȘ, TĂUȚII DE SUS, Forestierului 199A, 435103
Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.887.849 RON | 1.887.849 RON | 671.541 RON | 938.999 RON | 73.236 RON | 1 |
| 2024 | 3.636.800 RON | 3.636.800 RON | 206.460 RON | 805.376 RON | 611.154 RON | 1 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 3320
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4511
Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4520
Întreținerea și repararea autovehiculelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4614
Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7732
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7810
Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7830
Servicii de furnizare și management a forței de muncă
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8299
Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3320
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4299
Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4323
Lucrări de izolații
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4391
Activități de zidărie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4614
Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4671
Comerț cu ridicata al autovehiculelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4781
Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7732
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7810
Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7820
Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8299
Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9531
Repararea și întreținerea autovehiculelor
CAEN Rev. 3 (2025)
RO ASSISTANCE S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 49594160 și numărul ONRC J24/257/2024 la adresa MARAMUREȘ, TĂUȚII DE SUS, Forestierului 199A, 435103.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 07.11.2026, 22:07 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026