Numărul din Registrul Comerțului s-a schimbat
- Număr anterior
- J40/7173/2024
- Număr nou
- J2024007173404
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · CARAȘ-SEVERIN, REȘIȚA, Libertății, bl. B3, sc. 1, Apartament 9
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
CARAȘ-SEVERIN, REȘIȚA, Libertății, bl. B3, sc. 1, Apartament 9
Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 791.147 RON | 791.158 RON | 64.567 RON | 154.657 RON | 102.578 RON | 4 |
| 2024 | 32.011 RON | 32.011 RON | −12.659 RON | 3.463 RON | 15.922 RON | 1 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2529
Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2562
Operațiuni de mecanică generală
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2571
Fabricarea produselor de tăiat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2572
Fabricarea articolelor de feronerie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2591
Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2592
Fabricarea ambalajelor ușoare din metal
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2593
Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2599
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2752
Fabricarea de echipamente casnice neelectrice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3299
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3311
Repararea articolelor fabricate din metal
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3312
Repararea mașinilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3320
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3831
Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 3832
Recuperarea materialelor reciclabile sortate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4662
Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4672
Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2522
Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2553
Operațiuni de mecanică generală
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2591
Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2592
Fabricarea ambalajelor metalice ușoare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2593
Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2599
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2752
Fabricarea de echipamente casnice neelectrice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3299
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3311
Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3821
Recuperarea materialelor reciclabile
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN Rev. 3 (2025)
BELL STEELTECH S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 49882472 și numărul ONRC J40/7173/2024 la adresa BUCUREȘTI, Sector 5, NOVACI 7, bl. P52, sc. 1, Etaj 8, Apartament 26, 51726.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 07.11.2026, 19:19 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026