Identificator TVA
RO54813673- Stare observată
- Activ
- Înregistrare în profilul fiscal
- 02.06.2026
- Perioade TVA observate
- 27.05.2026–prezent
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · IAȘI, ȚIBĂNEȘTI, LIVEZII 7, 707545
Indicatori din bilanțul anual pentru 2024.
Localizare
IAȘI, ȚIBĂNEȘTI, LIVEZII 7, 707545
Operațiuni intracomunitare
Codurile active și anulate rămân în listă, împreună cu perioadele TVA cunoscute.
Identificator TVA
RO54813673Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 50.000 RON | 50.000 RON | 16.274 RON | 29.060 RON | 12.586 RON | 0 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4299
Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4323
Lucrări de izolații
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4391
Activități de zidărie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5611
Restaurante
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8122
Activități specializate de curățenie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9130
Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
CAEN Rev. 3 (2025)
FID CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 50345006 și numărul ONRC J22/2239/2024 la adresa IAȘI, ȚIBĂNEȘTI, LIVEZII 7, 707545.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 03.11.2026, 18:28 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026