Sediu secundar
CERAMIK GROUP S.R.L. - SEDIU SECUNDAR
CUI 55603246
SATU MARE, NEGREȘTI-OAȘ, Str. VICTORIEI 1N
- Cifră de afaceri
- –
- Salariați
- –
- Înființat
- 2026
- Ultimul bilanț anual
- Bilanț indisponibil
CAEN 4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · MARAMUREȘ, SARASĂU, 41, 437265
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
MARAMUREȘ, SARASĂU, 41, 437265
Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 938.514 RON | 1.053.101 RON | 110.045 RON | 429.075 RON | 317.564 RON | 1 |
| 2024 | 44.172 RON | 70.692 RON | 1.266 RON | 143.057 RON | 141.591 RON | 1 |
Administrator
Structură teritorială
Fiecare sediu are profil separat, cu propriul CUI și propriile date publice.
Sediu secundar
CUI 55603246
SATU MARE, NEGREȘTI-OAȘ, Str. VICTORIEI 1N
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4519
Comerț cu alte autovehicule
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4644
Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4661
Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4673
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4674
Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4690
Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4791
Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4799
Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7712
Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7731
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 8129
Alte activități de curățenie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4644
Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4661
Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4671
Comerț cu ridicata al autovehiculelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4684
Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4690
Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4781
Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7712
Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7731
Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8123
Alte activități de curățenie
CAEN Rev. 3 (2025)
CERAMIK GROUP S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 50367292 și numărul ONRC J24/1082/2024 la adresa MARAMUREȘ, SARASĂU, 41, 437265.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 03.11.2026, 21:08 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026