Identificator TVA
RO51050879- Stare observată
- Activ
- Înregistrare în profilul fiscal
- 18.12.2024
- Perioade TVA observate
- 17.12.2024–prezent
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · PRAHOVA, SALCIA, 94, 107505
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
PRAHOVA, SALCIA, 94, 107505
Operațiuni intracomunitare
Codurile active și anulate rămân în listă, împreună cu perioadele TVA cunoscute.
Identificator TVA
RO51050879Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.459 RON | 24.597 RON | 11.533 RON | 15.547 RON | 4.643 RON | – |
| 2024 | 0 RON | 0 RON | −829 RON | 2.934 RON | 3.563 RON | 0 |
Administrator
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4323
Lucrări de izolații
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4391
Activități de zidărie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7111
Activități de arhitectură
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 9130
Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
CAEN Rev. 3 (2025)
TP BCI BUILDING S.R.L. a fost înregistrată cu CUI 50938267 și numărul ONRC J2024044239004 la adresa PRAHOVA, SALCIA, 94, 107505.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 30.10.2026, 20:03 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026